Дмитро Відгук додано п'ятниця, 29 травня21 перегляд
Робив чіп-тюнінг BMW 530d в Автопарк-Сервіс у Львові. Після налаштування авто стало значно жвавіше розганятися, особливо приємно відчувається під час обгонів на трасі. Сподобалось, що перед роботою провели діагностику та детально пояснили всі зміни.
Робив чіп-тюнінг BMW 530d - Відгуки про Автопарк Сервіс СТО
відгук
Коментарі до відгуку