Катерина Відгук додано 16 лютого, 2026 год6 переглядів
Привезла авто в Автопарк-Сервіс у Львові для перевірки після невеликої ДТП. Спеціалісти не тільки відновили пошкодження кузова, а й замінили деякі елементи, які могли з часом викликати проблеми. Тепер машина виглядає як нова, дякую)
Чудова робота, вдячна спеціалістам! - Відгуки про Автопарк Сервіс СТО
відгук
Коментарі до відгуку