Марія Л. Відгук додано 23 грудня, 2024 год5 переглядів
Мені потрібно було відремонтувати кузов після дрібної аварії, і Автопарк-Сервіс впорався з цим на відмінно. Зараз авто виглядає як нове, робота була виконана вчасно та досить не дорого) Дуже задоволена сервісом і обов'язково звернуся сюди знову при необхідності!
Дуже задоволена сервісом і обов'язково звернуся сюди знову при необхідності! - Відгуки про Автопарк Сервіс СТО
відгук
Коментарі до відгуку