Не ведитесь на пригон авто за 30% взноса - Відгуки про Компанія "Автоімперія" - автомобілі, запчастини

Компанія "Автоімперія" - автомобілі, запчастини
Відгук додано 22 березня, 2019 год 328 переглядів
Ребята, то что обещают пригнать при первом взносе 30% или еще что-то, сладкие цены - это обман, работают мошенники!!!!!!!!!!
1 згоден



Коментарі до відгуку

На даний момент, ніхто не прокоментував відгук автора


Компанія "Автоімперія" - автомобілі, запчастини
Всі відгуки

2.2 5
42 відгука / 14115 переглядів
Компанія "Автоімперія" - автомобілі, запчастини
Компанія "Автоімперія" - автомобілі, запчастини

Автосалони
Богдан-Авто
Богдан-Авто

Рейтинг: 2.7
23 відгука
Автосалон Elmob
Автосалон Elmob

Рейтинг: 5
8 відгуків
Komis auto
Komis auto

Рейтинг: 4.6
9 відгуків
West Auto Shipping
West Auto Shipping

Рейтинг: 5
390 відгуків
Авто Груп+ Одесса
Авто Груп+ Одесса

Рейтинг: 2.2
22 відгука
AKT Motors
AKT Motors

Рейтинг: 4.5
24 відгука
АИС
АИС

Рейтинг: 3.8
142 відгука
CARLEONE
CARLEONE

Рейтинг: 4.6
95 відгуків
Citroen Киев
Citroen Киев

Рейтинг: 3
2 відгука
Автоцентр Прага Авто
Автоцентр Прага Авто

Рейтинг: 4
42 відгука