Wegovy (Вегові) препарат для схуднення відгуки

Відгуки покупців та клієнтів
5.0
3 відгука / 115 переглядів
5
4
3
2
1
Написати відгук

Препарат діє дивовижно

Гість
вівторок, 23 червня
Вегові став для мене справжнім порятунком після років безуспішних дієт. Препарат діє дивовижно, ти просто починаєш ставитися до їжі спокійно, насичуєшся буквально кількома ложками і не думаєш про смаколики 24/7. За пару місяців я скинула стільки, скільки не могла скинути за роки в залі. Побічних ефектів майже не відчула, дуже задоволена результатом. Вегові став для мене справжнім порятунком після років безуспішних дієт. Препарат діє дивовижно, ти просто починаєш ставитися до їжі спокійно, насичуєшся буквально кількома ложками і не думаєш про смаколики 24/7. За пару місяців я скинула стільки, скільки не могла скинути за роки в залі. Побічних ефектів майже не відчула, дуже задоволена результатом.

Апетит значно став меншим, вага уходить

Гість
9 квітня, 2026 год
Я довго не могла наважитись, але після рекомендації лікаря спробувала і не пошкодувала. Дуже помітно зменшився апетит, стало легше контролювати харчування. При цьому все відбувається плавно, без різких стрибків. Для мене це один із найефективніших варіантів, які я пробувала. Я довго не могла наважитись, але після рекомендації лікаря спробувала і не пошкодувала. Дуже помітно зменшився апетит, стало легше контролювати харчування. При цьому все відбувається плавно, без різких стрибків. Для мене це один із найефективніших варіантів, які я пробувала.

Препарат реально може вирішити проблему з зайвою вагою

Тетяна
11 грудня, 2025 год
Приймаю Wegovy (семаглутид) після консультації з лікарем, бо моя вага значно впливала на здоров’я — були і підвищений тиск, і труднощі з фізичною активністю. Перші тижні були непростими, тягнуло на нудоту й був дискомфорт у животі, але це поступово зменшилося, коли дозу підвищувили поступово. Найбільше я відчула, що апетит справді знизився — перестала постійно хотіти перекуси та вечеряти «переїданням». Це... Читати відгук Приймаю Wegovy (семаглутид) після консультації з лікарем, бо моя вага значно впливала на здоров’я — були і підвищений тиск, і труднощі з фізичною активністю. Перші тижні були непростими, тягнуло на нудоту й був дискомфорт у животі, але це поступово зменшилося, коли дозу підвищувили поступово. Найбільше я відчула, що апетит справді знизився — перестала постійно хотіти перекуси та вечеряти «переїданням». Це допомогло легко дотримуватися дієти з контролем калорій, не відчуваючи сильного голоду. Через місяць за умови регулярної ходьби та здорового харчування я поступово почала втрачати вагу — приблизно на 10 % від початкової маси. Це змінило не лише мій вигляд, а й самопочуття, тиск нормалізувався, стало легше спати, навіть проводити день активніше.
Читати всі відгуки