Якщо ви запитаєте мене, який серіал став для мене головним відкриттям цього року, я без вагань відповім — "Widow's Bay". Він вийшов на Apple TV+ без надмірного пафосу та галасу, але сарафанне радіо зробило свою справу, і тепер про нього говорять усі. І абсолютно заслужено!Уявіть собі, що серіал “Парки та зони відпочинку” або “Шіттс Крик” раптово закинули у всесвіт... Читати відгук Якщо ви запитаєте мене, який серіал став для мене головним відкриттям цього року, я без вагань відповім — "Widow's Bay". Він вийшов на Apple TV+ без надмірного пафосу та галасу, але сарафанне радіо зробило свою справу, і тепер про нього говорять усі. І абсолютно заслужено!Уявіть собі, що серіал “Парки та зони відпочинку” або “Шіттс Крик” раптово закинули у всесвіт Стівена Кінґа, а режисером призначили Хіро Мураї. Оце і є формула “Відоус-Бей”. Це дивовижний коктейль з абсурдної офісної комедії та якісного, подекуди дуже моторошного горору. Коли на екрані з'являється густий туман або містичні істоти, тобі реально стає ніяково. Але вже наступної хвилини ти щиро смієшся з того, як мер намагається заспокоїти переляканих хіпстерів-туристів чи розібратися зі своєю максимально дивною асистенткою Патрицією (Кейт О'Флінн тут просто краде кожну сцену!). Меттью Ріс у ролі мера Тома — це стовідсоткове влучання. Він грає такого собі звичайного, дещо боягузливого, але впертого чоловіка, на якого звалилося все інфернальне пекло світу, а йому треба папери підписувати і бюджет затверджувати. Стівен Рут у ролі місцевого фанатика, який кричить "я ж казав!", додає шоу особливого колориту. 10 серій пролетіли для мене як одна мить, а фінал сезону залишив стільки запитань, що я неймовірно радий новині про продовження на другий сезон. Якщо ви пропустили цей шедевр, терміново наздоганяйте, це найкращий комедійний горор за останні роки.