Перевізник ФОП Каракуля Л.М. відгуки

Відгуки покупців та клієнтів
1.0
1 відгук / 5 переглядів
5
4
3
2
1
Написати відгук

Це найгірший перевізник

Вікторія
четвер, 25 червня
Не рекомендую перевізника Каракуля Л.М.!Купувала квиток через сервіс Укрпас на рейс Київ-Кароліно Бугаз 24.06.2026 року. Хоча автобус виїхав вчасно, сама поїздка перетворилася на справжнє випробування. Протягом усього маршруту в салоні стояв жахливий, задушливий запах дизельного палива. Дихати було неможливо, через що всю дорогу нудило і боліла голова. Очевидно, що транспорт несправний і перевозити пасажирів у такому стані просто небезпечно для... Читати відгук Не рекомендую перевізника Каракуля Л.М.!Купувала квиток через сервіс Укрпас на рейс Київ-Кароліно Бугаз 24.06.2026 року. Хоча автобус виїхав вчасно, сама поїздка перетворилася на справжнє випробування. Протягом усього маршруту в салоні стояв жахливий, задушливий запах дизельного палива. Дихати було неможливо, через що всю дорогу нудило і боліла голова. Очевидно, що транспорт несправний і перевозити пасажирів у такому стані просто небезпечно для здоров'я.Наостанок водій повівся абсолютно по-хамськи та безвідповідально: він просто відмовився доїжджати до автостанції та висадив мене за 3 кілометри від заявленої у квитку зупинки. Мені довелося самостійно вирішувати проблему та добиратися до міста з важкими речами. Жахливий сервіс та повна неповага до клієнтів!»
Читати всі відгуки