Milla (itsmilla.com.ua) відгуки

Відгуки покупців
5.0
3 відгука / 39 переглядів
5
4
3
2
1
Написати відгук

Неймовірні речі❤️

Світлана
3 години 40 хв тому
Замовила шикарнючий топ, виглядає на мільйон. Якість неперевершена, дизайн неймовірний, відчуваю себе в ньому королевою❤️❤️❤️ Хоча до урочистого заходу він не встиг приїхати, але я обов'язково вигуляю його найближчим часом в Парижі. Дуже пишаюся, що український бренд виробляє такі неймовірні речі🙏 Обов'язково замовлю ще щось Замовила шикарнючий топ, виглядає на мільйон. Якість неперевершена, дизайн неймовірний, відчуваю себе в ньому королевою❤️❤️❤️ Хоча до урочистого заходу він не встиг приїхати, але я обов'язково вигуляю його найближчим часом в Парижі. Дуже пишаюся, що український бренд виробляє такі неймовірні речі🙏 Обов'язково замовлю ще щось

Стильна вечірна сукня

Гість
четвер, 18 червня
Купувала в Milla сукню на важливий захід і була в захваті від результату. У житті вона виглядала навіть ефектніше, ніж на фото. Посадка ідеальна, тканина гарна, а всі деталі виконані дуже акуратно. Чудова сукня, найкраща. яка у мене була. Купувала в Milla сукню на важливий захід і була в захваті від результату. У житті вона виглядала навіть ефектніше, ніж на фото. Посадка ідеальна, тканина гарна, а всі деталі виконані дуже акуратно. Чудова сукня, найкраща. яка у мене була.

Стильні та якісні речі

Маша
середа, 17 червня
Замовляла сукню в Milla для важливої події й залишилася дуже задоволена покупкою. В реальності сукня виглядала навіть краще, ніж на фото на сайті. Тканина якісна, пошиття акуратне, всі деталі виконані дуже красиво. Окремо сподобалося, що менеджер допоміг з вибором розміру та швидко відповідав на запитання. Замовлення прийшло вчасно, все було добре запаковано. У сукні почувалася впевнено та отримала багато компліментів.... Читати відгук Замовляла сукню в Milla для важливої події й залишилася дуже задоволена покупкою. В реальності сукня виглядала навіть краще, ніж на фото на сайті. Тканина якісна, пошиття акуратне, всі деталі виконані дуже красиво. Окремо сподобалося, що менеджер допоміг з вибором розміру та швидко відповідав на запитання. Замовлення прийшло вчасно, все було добре запаковано. У сукні почувалася впевнено та отримала багато компліментів. Приємно бачити український бренд, який створює такі стильні та якісні речі.
Читати всі відгуки