Антон Данилюк Отзыв написан 1 час 34 мин назад2 просмотра
Автомобіль почав трохи тягнути вправо під час руху. Записався на діагностику до Макс Авто. Після огляду виявили проблему з елементами підвіски та порушення розвал-сходження. Все виправили за один візит. Кермо стало рівно, а машина знову впевнено тримає дорогу. Добре, коли проблему вирішують з першого разу.
Розвал-сходження у Макса - Отзывы о СТО Макс Авто
отзыв
Комментарии к отзыву