Замовила на сайті sectorx.com.ua дві принтовані футболки. Якість тканини хороша, все супер, принт також був норм. АЛЕ після першого прання - принт почав лущитись та стиратись Вирішила написати РЕАЛЬНИЙ відгук покупця. Авторизувалась - залишила відгук і вказала проблему. Коментар не опублікували. Написала менеджеру у тг (раніше там велась розмова) Скріни показую діалогу. Тобто вони свідомо не підтверджують реальний відгук і... Читать отзыв Замовила на сайті sectorx.com.ua дві принтовані футболки. Якість тканини хороша, все супер, принт також був норм. АЛЕ після першого прання - принт почав лущитись та стиратись Вирішила написати РЕАЛЬНИЙ відгук покупця. Авторизувалась - залишила відгук і вказала проблему. Коментар не опублікували. Написала менеджеру у тг (раніше там велась розмова) Скріни показую діалогу. Тобто вони свідомо не підтверджують реальний відгук і замість того, щоб звʼязатись із покупцем чи банальне написати «нам шкода що так трапилось бла бла» вони звинуватять вас, що то ви не правильно прали, а не що реально десь провтик по якості принту😂😂 Якщо що вони прочитали і більше не відписують залишивши проблему відкриту… Комунікація топ! Тому подумайте двічі, перш ніж замовляти у них щось. Бо як виникне реальна проблема, то вони гарно вас будуть ігнорувати і завуальовано звинувачувати у проблемі 🤡🤡🤡
Комунікація з клієнтами
Якість тканини хороша, все супер, принт також був норм.
АЛЕ після першого прання - принт почав лущитись та стиратись
Вирішила написати РЕАЛЬНИЙ відгук покупця. Авторизувалась - залишила відгук і вказала проблему.
Коментар не опублікували. Написала менеджеру у тг (раніше там велась розмова)
Скріни показую діалогу. Тобто вони свідомо не підтверджують реальний відгук і... Читать отзыв Замовила на сайті sectorx.com.ua дві принтовані футболки.
Якість тканини хороша, все супер, принт також був норм.
АЛЕ після першого прання - принт почав лущитись та стиратись
Вирішила написати РЕАЛЬНИЙ відгук покупця. Авторизувалась - залишила відгук і вказала проблему.
Коментар не опублікували. Написала менеджеру у тг (раніше там велась розмова)
Скріни показую діалогу. Тобто вони свідомо не підтверджують реальний відгук і замість того, щоб звʼязатись із покупцем чи банальне написати «нам шкода що так трапилось бла бла» вони звинуватять вас, що то ви не правильно прали, а не що реально десь провтик по якості принту😂😂
Якщо що вони прочитали і більше не відписують залишивши проблему відкриту…
Комунікація топ!
Тому подумайте двічі, перш ніж замовляти у них щось. Бо як виникне реальна проблема, то вони гарно вас будуть ігнорувати і завуальовано звинувачувати у проблемі 🤡🤡🤡