Замовила на сайті sectorx.com.ua дві принтовані футболки. Якість тканини хороша, все супер, принт також був норм. АЛЕ після першого прання - принт почав лущитись та стиратись Вирішила написати РЕАЛЬНИЙ відгук покупця. Авторизувалась - залишила відгук і вказала проблему. Коментар не опублікували. Написала менеджеру у тг (раніше там велась розмова) Скріни показую діалогу. Тобто вони свідомо не підтверджують реальний відгук і замість того, щоб звʼязатись із покупцем чи банальне написати «нам шкода що так трапилось бла бла» вони звинуватять вас, що то ви не правильно прали, а не що реально десь провтик по якості принту😂😂 Якщо що вони прочитали і більше не відписують залишивши проблему відкриту… Комунікація топ! Тому подумайте двічі, перш ніж замовляти у них щось. Бо як виникне реальна проблема, то вони гарно вас будуть ігнорувати і завуальовано звинувачувати у проблемі 🤡🤡🤡
Комунікація з клієнтами - Отзывы о SECTOR X
Якість тканини хороша, все супер, принт також був норм.
АЛЕ після першого прання - принт почав лущитись та стиратись
Вирішила написати РЕАЛЬНИЙ відгук покупця. Авторизувалась - залишила відгук і вказала проблему.
Коментар не опублікували. Написала менеджеру у тг (раніше там велась розмова)
Скріни показую діалогу. Тобто вони свідомо не підтверджують реальний відгук і замість того, щоб звʼязатись із покупцем чи банальне написати «нам шкода що так трапилось бла бла» вони звинуватять вас, що то ви не правильно прали, а не що реально десь провтик по якості принту😂😂
Якщо що вони прочитали і більше не відписують залишивши проблему відкриту…
Комунікація топ!
Тому подумайте двічі, перш ніж замовляти у них щось. Бо як виникне реальна проблема, то вони гарно вас будуть ігнорувати і завуальовано звинувачувати у проблемі 🤡🤡🤡
отзыв
Комментарии к отзыву