раніше любив – ескімос. купив якийсь ребренд Ескімос - у шоколадній трубочці (типу ласунка від Ласки). але такого р. Я ще не їв. таке відчуття, що взимку співробітники збирали сніг, підмішували туди дуже небагато цукрової пудри та дуже дешевого сухого молока. смаку какао або шоколаду від трубочки взагалі не відчув, навіть післясмак -нуль.
Ескімос - снег + немного добавок - Отзывы о Морожено ТМ Рудь
отзыв
Комментарии к отзыву