Мені геть не сподобалося ставлення лікаря-гастроентеролога Снісаренко, я скаржилася на біль в животі і часту нудоту, блювання, гикавку та непроходження їжі, він мені поставив неправильний діагноз, а саме подразнений кишечник, назначав ліки від подразненного кишковика, які мені мало у чому допомогали я пройшла ФГДС обстеженння і виявилося, що в мене Ахалазія кардії 1 стадії, а саме захворювання стравоходу, а не кишковика, він назначав ще деякі ліки, вони мені не допомогали зовсім, і заодно в мене ще ж камені в жовчному міхурі, а він начебто спеціально назначив мені жовчогінний збір трав, який противопоказаний при моїй хворобі. Добре, що я прочитала в інтернеті, що мені таке не можна, то я не пила цей збір. А потім зрозумівши, що не може мене вилікувати, він мене направляв, то до хірурга, щоб збутися мене, як пацієнта, але хірург нічим не міг допомогти, бо показань щодо операційних методів лікування в мене не було. Тоді гастроентеролог направив мене до психіатра, я спитала чому, він відповів, бо це на нервовій почві, я здивувалася, коли побачила у такій профільній і розхваленій у рекламах клініці, де на мій погляд повинні бути лише професіонали у віці 50+ і старше молоду лікарку-психіатра, яка виглядала моєю ровісницею і їй на вигляд було років 25-27. То вона навіть не розбиралася, чи є взаємозв' язок між стравоходом та нервовою системою та виписала мені потужний антидепрессант Пароксетин, який я повинна була чомусь приймати пожиттєво, хоча я навіть не скаржилася на депресивний стан, тому звісно я не приймала цей препарат. То я витратила купу грошей на консультації у приватній клініці, не довіряючи державним клінікам, думала, що там справжні професіонали, а на ділі там лише банальна викачка грошей, я була дуже розсерджена і засмучена, що гроші пішли на вітер, а ефективного лікування не було. Тому я не рекомендую нікому цю клініку!
Достоинства:
Красиво оформлена лікарня з басейном та черепахами, красиве оформлення їдальні-кафе та все приміщення красиво оформлене. Хірург Піроженко здався мені нормальною та порядною людиною на відміну від інших лікарів, на яких я потрапила.
Недостатки:
Непрофесіоналізм гастроентеролога Снісаренко, я витратила купу грошей на лікування та консультацію, але все марно, полегшення не наставало і виявилося, що він поставив мені невірний діагноз! Та ще й направив мене до психіатра за консультацією, невідомо навіщо.
Засмучена непрофесіоналізмом гастроентеролога та психіатра - Отзывы о Медиком, Кривой Рог
отзыв
Комментарии к отзыву