За день до відправлення вони повідомили, що не заїжджатимуть до Вінниці, і не зможуть забрати. Це в пік свят, коли знайти квитки вкрай важко. Я вже багато разів користувалася послугами різних перевізників, але такого безвідповідального ставлення до пасажирів, ще не бачила. Максимально незадоволена обслуговуванням! Плюсів немає і не буде, не купуйте квитки!!!
Негативно вражена. Обирала перевізника завчасно, і серед тих хто пропонував найшвидший доїзд. Особисто мала досвід доїзду з Праги до Львова за 12 годин. Тому обрала подібний рейс. Виїзд о 21:30 - прибуття 9:30. За 3 дні до виїзду раптом повідомили що подорож триватиме не 12 годин, а 15 . Ну ок... це +20% по часу але що зробиш. Читать отзыв Негативно вражена. Обирала перевізника завчасно, і серед тих хто пропонував найшвидший доїзд. Особисто мала досвід доїзду з Праги до Львова за 12 годин. Тому обрала подібний рейс. Виїзд о 21:30 - прибуття 9:30. За 3 дні до виїзду раптом повідомили що подорож триватиме не 12 годин, а 15 . Ну ок... це +20% по часу але що зробиш. За 30 хвилин до виїзду автобусу (коли стоїш уже на вокзалі) дзвінок - "ой автобус спізниться на 3-4 години". Друзі, а ви раніше не могли сказати, щоб люди з дому не виїжджали і не чекали на ногах на вокзалі автобус? Далі... гірше. Пояснюю, їде підліток. Ніч, вокзал закритий, можна змерзнути. Дитина вертається в гурттожиток - і знов поїде на вокзал ближче до прибуття. Давайте ближче до часу прибуття уточнимо - коли все таки точно приїде автобус, щоб не мерзнути. Дзвоню - "все гаразд, можете виїжджати автобус буде за годину, ну максимум півтори бо це дорога". Приїжджаємо на вокзал за годину. Автобуса немає. Півтори - немає. Дзвоню - 1,5 години пройшли де автобус - "за 40 хв буде". Так нащо ми там маємо 1,4 стояти вночі на вулиці? У вас що GPS - нема? Ви не бачите що вам їхати не 1 годину а 2? Ну ок. Після затримки на 4,5 години думаю слава богу їдуть. Та де там, водії так блудили, що автобус приїхав до Львова о 20:30. В результаті - спізнення на 11 годин. З них сама дорога тривала на 17 годин замість 12-ти.
Недостатки:
- Спізнення прибуття на 4 години
- Пізнє попередження про спізнення (коли ти вже на вокзалі)
- Водії - блудяться, через що подорож тривала на 5 годин довше
- Загалом спізнення від вказаного в квитку - 11 годин.
Изначально автобус опоздал на 2 часа из-за ошибки диспетчера, а на границу Украины и Польши прибыл с опозданием на 12 часов от графика! Компенсации нет, много потраченного времени и нервов с этим перевозчиком! Не рекомендую пользоваться этим перевозчиком
Давайте будемо реалістами? Це про затримки 6 годин, щоб дочекатись потрібно сидіти вночі за територією автостанції. До того ж навіть без попередження, що затримка( І найцікавіще, чому затримка? Казали аварія, поліція, а насправді просто чекання на парковці 1-2 години «чогось», документів і тд. Швидка дорога це точно не про вас. Мені дуже прикро, що доводиться писати такий відгук.... Читать отзыв Давайте будемо реалістами? Це про затримки 6 годин, щоб дочекатись потрібно сидіти вночі за територією автостанції. До того ж навіть без попередження, що затримка( І найцікавіще, чому затримка? Казали аварія, поліція, а насправді просто чекання на парковці 1-2 години «чогось», документів і тд. Швидка дорога це точно не про вас. Мені дуже прикро, що доводиться писати такий відгук. Впевнена, що всі пасажири їхали з вами останній раз!! І до того ж жодної компенсації
Подорож через кордон стала справжнім випробуванням. Ми дуже довго стояли на митниці — затримка була просто катастрофічною. Як нам стало відомо, компанія знає про обставини, через які ми змушені були чекати стільки часу, але, на жаль, жодних дій для вирішення цієї проблеми не було вжито. Через це багато пасажирів не встигли на свої рейси, а я особисто замість того, щоб... Читать отзыв Подорож через кордон стала справжнім випробуванням. Ми дуже довго стояли на митниці — затримка була просто катастрофічною. Як нам стало відомо, компанія знає про обставини, через які ми змушені були чекати стільки часу, але, на жаль, жодних дій для вирішення цієї проблеми не було вжито.
Через це багато пасажирів не встигли на свої рейси, а я особисто замість того, щоб приїхати о 8 ранку, дісталася місця призначення лише о 8 вечора.
Ситуацію ще більше ускладнила ДТП, в яку ми потрапили під час поїздки. Наш транспорт зачепив польське авто, і довелося чекати поліцію для врегулювання інциденту. Це не лише затягнуло час, але й додало чимало стресу для всіх пасажирів.
Зважаючи на ці обставини, я вважаю, що компанія має надати компенсацію за завдані незручності. Час і кошти, які ми втратили через організаційні недоліки, повинні бути компенсовані як мінімум у вигляді часткового повернення вартості квитка або іншої форми відшкодування. Мій квиток коштував 1350 грн,а емоцій ,нервів ,часу , потрачено в рази більше .
Сподіваюся, що це звернення буде почуте, а подібні ситуації не повторюватимуться у майбутньому.
Достоинства:
Водії,які були стерсостійкі до даних ситуацій.
Комфортний автобус.
Старлінк(завжди будете на звʼязку та з інтернетом)
Ехали компанией Lexx club Прага Одесса В общем не плохо но ни на сайте не в билете ни при беседе с диспетчером не было указано что рейс с пересадками!!!!
Не рекомендую даного перевізника!!!
Плюсів немає і не буде, не купуйте квитки!!!
Ніколи більше.
Обирала перевізника завчасно, і серед тих хто пропонував найшвидший доїзд.
Особисто мала досвід доїзду з Праги до Львова за 12 годин. Тому обрала подібний рейс. Виїзд о 21:30 - прибуття 9:30.
За 3 дні до виїзду раптом повідомили що подорож триватиме не 12 годин, а 15 . Ну ок... це +20% по часу але що зробиш.
Читать отзыв Негативно вражена.
Обирала перевізника завчасно, і серед тих хто пропонував найшвидший доїзд.
Особисто мала досвід доїзду з Праги до Львова за 12 годин. Тому обрала подібний рейс. Виїзд о 21:30 - прибуття 9:30.
За 3 дні до виїзду раптом повідомили що подорож триватиме не 12 годин, а 15 . Ну ок... це +20% по часу але що зробиш.
За 30 хвилин до виїзду автобусу (коли стоїш уже на вокзалі) дзвінок - "ой автобус спізниться на 3-4 години". Друзі, а ви раніше не могли сказати, щоб люди з дому не виїжджали і не чекали на ногах на вокзалі автобус?
Далі... гірше. Пояснюю, їде підліток. Ніч, вокзал закритий, можна змерзнути. Дитина вертається в гурттожиток - і знов поїде на вокзал ближче до прибуття. Давайте ближче до часу прибуття уточнимо - коли все таки точно приїде автобус, щоб не мерзнути. Дзвоню - "все гаразд, можете виїжджати автобус буде за годину, ну максимум півтори бо це дорога". Приїжджаємо на вокзал за годину. Автобуса немає. Півтори - немає. Дзвоню - 1,5 години пройшли де автобус - "за 40 хв буде". Так нащо ми там маємо 1,4 стояти вночі на вулиці? У вас що GPS - нема? Ви не бачите що вам їхати не 1 годину а 2?
Ну ок. Після затримки на 4,5 години думаю слава богу їдуть. Та де там, водії так блудили, що автобус приїхав до Львова о 20:30.
В результаті - спізнення на 11 годин. З них сама дорога тривала на 17 годин замість 12-ти.
Просто ужасный сервис
Компенсации нет, много потраченного времени и нервов с этим перевозчиком!
Не рекомендую пользоваться этим перевозчиком
Жахливо,мало місця
Справжній хеппі хаус!
І найцікавіще, чому затримка? Казали аварія, поліція, а насправді просто чекання на парковці 1-2 години «чогось», документів і тд.
Швидка дорога це точно не про вас. Мені дуже прикро, що доводиться писати такий відгук.... Читать отзыв Давайте будемо реалістами? Це про затримки 6 годин, щоб дочекатись потрібно сидіти вночі за територією автостанції. До того ж навіть без попередження, що затримка(
І найцікавіще, чому затримка? Казали аварія, поліція, а насправді просто чекання на парковці 1-2 години «чогось», документів і тд.
Швидка дорога це точно не про вас. Мені дуже прикро, що доводиться писати такий відгук. Впевнена, що всі пасажири їхали з вами останній раз!! І до того ж жодної компенсації
Перевізник Lex Club
Через це багато пасажирів не встигли на свої рейси, а я особисто замість того, щоб... Читать отзыв Подорож через кордон стала справжнім випробуванням. Ми дуже довго стояли на митниці — затримка була просто катастрофічною. Як нам стало відомо, компанія знає про обставини, через які ми змушені були чекати стільки часу, але, на жаль, жодних дій для вирішення цієї проблеми не було вжито.
Через це багато пасажирів не встигли на свої рейси, а я особисто замість того, щоб приїхати о 8 ранку, дісталася місця призначення лише о 8 вечора.
Ситуацію ще більше ускладнила ДТП, в яку ми потрапили під час поїздки. Наш транспорт зачепив польське авто, і довелося чекати поліцію для врегулювання інциденту. Це не лише затягнуло час, але й додало чимало стресу для всіх пасажирів.
Зважаючи на ці обставини, я вважаю, що компанія має надати компенсацію за завдані незручності. Час і кошти, які ми втратили через організаційні недоліки, повинні бути компенсовані як мінімум у вигляді часткового повернення вартості квитка або іншої форми відшкодування.
Мій квиток коштував 1350 грн,а емоцій ,нервів ,часу , потрачено в рази більше .
Сподіваюся, що це звернення буде почуте, а подібні ситуації не повторюватимуться у майбутньому.
Lexx club перевозки