Lex club перевозчик отзывы клиентов / страница 2

Lex club перевозчик отзывы клиентов
Lex club перевозчик
2.9 5
37 отзывов / 760 просмотров
Результаты отзывов

Не рекомендую даного перевізника!!!

Анастасія Анастасія 20 декабря, 2024 год
За день до відправлення вони повідомили, що не заїжджатимуть до Вінниці, і не зможуть забрати. Це в пік свят, коли знайти квитки вкрай важко. Я вже багато разів користувалася послугами різних перевізників, але такого безвідповідального ставлення до пасажирів, ще не бачила. Максимально незадоволена обслуговуванням!
Плюсів немає і не буде, не купуйте квитки!!!

Ніколи більше.

Наталія Наталія 20 декабря, 2024 год
Негативно вражена.
Обирала перевізника завчасно, і серед тих хто пропонував найшвидший доїзд.
Особисто мала досвід доїзду з Праги до Львова за 12 годин. Тому обрала подібний рейс. Виїзд о 21:30 - прибуття 9:30.
За 3 дні до виїзду раптом повідомили що подорож триватиме не 12 годин, а 15 . Ну ок... це +20% по часу але що зробиш.
Читать отзыв
Негативно вражена.
Обирала перевізника завчасно, і серед тих хто пропонував найшвидший доїзд.
Особисто мала досвід доїзду з Праги до Львова за 12 годин. Тому обрала подібний рейс. Виїзд о 21:30 - прибуття 9:30.
За 3 дні до виїзду раптом повідомили що подорож триватиме не 12 годин, а 15 . Ну ок... це +20% по часу але що зробиш.
За 30 хвилин до виїзду автобусу (коли стоїш уже на вокзалі) дзвінок - "ой автобус спізниться на 3-4 години". Друзі, а ви раніше не могли сказати, щоб люди з дому не виїжджали і не чекали на ногах на вокзалі автобус?
Далі... гірше. Пояснюю, їде підліток. Ніч, вокзал закритий, можна змерзнути. Дитина вертається в гурттожиток - і знов поїде на вокзал ближче до прибуття. Давайте ближче до часу прибуття уточнимо - коли все таки точно приїде автобус, щоб не мерзнути. Дзвоню - "все гаразд, можете виїжджати автобус буде за годину, ну максимум півтори бо це дорога". Приїжджаємо на вокзал за годину. Автобуса немає. Півтори - немає. Дзвоню - 1,5 години пройшли де автобус - "за 40 хв буде". Так нащо ми там маємо 1,4 стояти вночі на вулиці? У вас що GPS - нема? Ви не бачите що вам їхати не 1 годину а 2?
Ну ок. Після затримки на 4,5 години думаю слава богу їдуть. Та де там, водії так блудили, що автобус приїхав до Львова о 20:30.
В результаті - спізнення на 11 годин. З них сама дорога тривала на 17 годин замість 12-ти.
Недостатки:
  1. - Спізнення прибуття на 4 години
  2. - Пізнє попередження про спізнення (коли ти вже на вокзалі)
  3. - Водії - блудяться, через що подорож тривала на 5 годин довше
  4. - Загалом спізнення від вказаного в квитку - 11 годин.
  5. - Незручно сидіти через купу багажу в салоні

Просто ужасный сервис

Олег Олег 19 декабря, 2024 год
Изначально автобус опоздал на 2 часа из-за ошибки диспетчера, а на границу Украины и Польши прибыл с опозданием на 12 часов от графика!
Компенсации нет, много потраченного времени и нервов с этим перевозчиком!
Не рекомендую пользоваться этим перевозчиком
Недостатки:
  1. Плохое планирование маршрута

Жахливо,мало місця

Гость Гость 19 декабря, 2024 год
Стояли 8 годин на кордоні,бо не було якогось дозволу!багато пасажирів пересідали на інші рейси.Єдиний плюс це робочий мікро туалет та ввічливі водії .
Достоинства:
  1. Робочий туалет
Недостатки:
  1. Решта

Справжній хеппі хаус!

Гость Гость 19 декабря, 2024 год
Давайте будемо реалістами? Це про затримки 6 годин, щоб дочекатись потрібно сидіти вночі за територією автостанції. До того ж навіть без попередження, що затримка(
І найцікавіще, чому затримка? Казали аварія, поліція, а насправді просто чекання на парковці 1-2 години «чогось», документів і тд.
Швидка дорога це точно не про вас. Мені дуже прикро, що доводиться писати такий відгук.... Читать отзыв
Давайте будемо реалістами? Це про затримки 6 годин, щоб дочекатись потрібно сидіти вночі за територією автостанції. До того ж навіть без попередження, що затримка(
І найцікавіще, чому затримка? Казали аварія, поліція, а насправді просто чекання на парковці 1-2 години «чогось», документів і тд.
Швидка дорога це точно не про вас. Мені дуже прикро, що доводиться писати такий відгук. Впевнена, що всі пасажири їхали з вами останній раз!! І до того ж жодної компенсації

Перевізник Lex Club

Гость Гость 18 декабря, 2024 год
Подорож через кордон стала справжнім випробуванням. Ми дуже довго стояли на митниці — затримка була просто катастрофічною. Як нам стало відомо, компанія знає про обставини, через які ми змушені були чекати стільки часу, але, на жаль, жодних дій для вирішення цієї проблеми не було вжито.
Через це багато пасажирів не встигли на свої рейси, а я особисто замість того, щоб... Читать отзыв
Подорож через кордон стала справжнім випробуванням. Ми дуже довго стояли на митниці — затримка була просто катастрофічною. Як нам стало відомо, компанія знає про обставини, через які ми змушені були чекати стільки часу, але, на жаль, жодних дій для вирішення цієї проблеми не було вжито.

Через це багато пасажирів не встигли на свої рейси, а я особисто замість того, щоб приїхати о 8 ранку, дісталася місця призначення лише о 8 вечора.

Ситуацію ще більше ускладнила ДТП, в яку ми потрапили під час поїздки. Наш транспорт зачепив польське авто, і довелося чекати поліцію для врегулювання інциденту. Це не лише затягнуло час, але й додало чимало стресу для всіх пасажирів.

Зважаючи на ці обставини, я вважаю, що компанія має надати компенсацію за завдані незручності. Час і кошти, які ми втратили через організаційні недоліки, повинні бути компенсовані як мінімум у вигляді часткового повернення вартості квитка або іншої форми відшкодування.
Мій квиток коштував 1350 грн,а емоцій ,нервів ,часу , потрачено в рази більше .


Сподіваюся, що це звернення буде почуте, а подібні ситуації не повторюватимуться у майбутньому.
Достоинства:
  1. Водії,які були стерсостійкі до даних ситуацій.
  2. Комфортний автобус.
  3. Старлінк(завжди будете на звʼязку та з інтернетом)
  4. Туалет всередині автобуса.
Недостатки:
  1. І ситуація не з водіями,а загалом.

Lexx club перевозки

Lili Lili 15 декабря, 2024 год
Ехали компанией Lexx club Прага Одесса В общем не плохо но ни на сайте не в билете ни при беседе с диспетчером не было указано что рейс с пересадками!!!!
Достоинства:
  1. Автобус обслуживание
Недостатки:
  1. Пересадка ( не было указано)
Lex club перевозчик
Lex club перевозчик
Рейтинг 2.9 из 5 на основании 37 отзывов
lexclub.eu
Перейти на сайт

Пассажирские перевозки
Pavluks-Trans
Pavluks-Trans

Рейтинг: 2
1094 отзыва
Перевозчик Energy Trans
Перевозчик Energy Trans

Рейтинг: 4.1
64 отзыва
ПопутчиКом
ПопутчиКом

Рейтинг: 4.8
183 отзыва
E-Line Tour (перевозчик в Болгарию)
E-Line Tour (перевозчик в Болгарию)

Рейтинг: 4.5
584 отзыва
Туроператор Tour-Group
Туроператор Tour-Group

Рейтинг: 3.6
161 отзыв
Автолюкс (AUTOLUX)
Автолюкс (AUTOLUX)

Рейтинг: 2
1628 отзывов
Flixbus
Flixbus

Рейтинг: 2
1178 отзывов
Фирма 3G BUS
Фирма 3G BUS

Рейтинг: 3.7
32 отзыва
​General Bus
​General Bus

Рейтинг: 4.9
123 отзыва