Полтава ++ Отзыв написан 13 марта, 2026 год35 просмотров
З вами приємно працювати. Все розумієте та знаєте, де можна покращити мій процес приготування ковбас та сардельок. Вибачте за пізні дзвінки. Хотів би вам подякувати. Ваші спеції та добавки це щось. Дякую.
Пан Колбаскин дякую - Отзывы об Интернет магазин "Пан Колбаскин"
отзыв
Комментарии к отзыву