Наталя Отзыв написан 19 сентября, 2023 год11 просмотров
Доброго дня. Хочу подякувати за класний марафон з uiux дизайну. Було дуже цікаво, все вийшло , цікаво слухати та класний дизайн. Дякую всій команді за підтримку. Шкода що марафон тільки 4 дні )))
Курс UIUX дизайн - Отзывы о GoIT курсы IT технологий
отзыв
Комментарии к отзыву