Тетяна Отзыв написан 21 июля, 2025 год9 просмотров
Проходила УЗД органів черевної порожнини в цьому центрі, все сподобалось. Процедура була безболісною, і лікар дуже уважно пояснив всі деталі результатів. Я отримала рекомендації щодо подальшого лікування і почала діяти відразу)
Проходила УЗД органів черевної порожнини в цьому центрі, все сподобалось! - Отзывы о Диагностический центр SMART Диагностика
отзыв
Комментарии к отзыву