Найкращий сонцезахисний крем, який я колись пробувала! За текстурою це легка сироватка, яка вбирається за секунди, не залишаючи жодних білих розводів чи липкої плівки. Він абсолютно не відчувається на обличчі, не забиває пори і дає легке зволоження. Макіяж на нього лягає ідеально. Тепер користуватися SPF щодня це суцільне задоволення. Найкращий сонцезахисний крем, який я колись пробувала! За текстурою це легка сироватка, яка вбирається за секунди, не залишаючи жодних білих розводів чи липкої плівки. Він абсолютно не відчувається на обличчі, не забиває пори і дає легке зволоження. Макіяж на нього лягає ідеально. Тепер користуватися SPF щодня це суцільне задоволення.
Довго шукала сонцезахисний засіб, який не буде обтяжувати шкіру, і нарешті знайшла його. Цей сонцезахисний серум дуже легкий, швидко вбирається та залишає приємне відчуття зволоження. Навіть у спекотні дні обличчя не виглядає жирним. Однозначно купуватиму його ще раз. Довго шукала сонцезахисний засіб, який не буде обтяжувати шкіру, і нарешті знайшла його. Цей сонцезахисний серум дуже легкий, швидко вбирається та залишає приємне відчуття зволоження. Навіть у спекотні дні обличчя не виглядає жирним. Однозначно купуватиму його ще раз.
Для мене цей SPF став абсолютним відкриттям і порятунком. Якщо ви ненавидите класичні сонцезахисні креми за те, що вони лягають на обличчя як біла жирна маска, ви закохаєтесь у цей засіб з першого дотику. Текстура — це реально легкий крем-гель або сироватка. Він білого кольору, але при розподіленні по шкірі стає абсолютно прозорим за лічені секунди. Наноситься неймовірно м'яко, не... Читать отзыв Для мене цей SPF став абсолютним відкриттям і порятунком. Якщо ви ненавидите класичні сонцезахисні креми за те, що вони лягають на обличчя як біла жирна маска, ви закохаєтесь у цей засіб з першого дотику. Текстура — це реально легкий крем-гель або сироватка. Він білого кольору, але при розподіленні по шкірі стає абсолютно прозорим за лічені секунди. Наноситься неймовірно м'яко, не потрібно нічого розтирати до почервоніння. Має дуже слабкий, ледь помітний свіжий аромат, який майже одразу зникає.Крем вбирається приблизно за хвилину. Після нього шкіра не липка, не блищить як масляний млинець, а має дуже красивий, здоровий "вологий" фініш (dewy glow), який виглядає природно. Що найважливіше для мене, він взагалі не забиває пори і не провокує висипань. Протягом дня я його просто не відчуваю на обличчі. Влітку я наношу його одразу після тонера, він повністю замінює мені денний крем. Макіяж на нього лягає ідеально, нічого не скочується. Очі не виїдає, навіть якщо сильно спітніти в спеку. Мій вердикт 10/10. Це найкращий повсякденний SPF для міста. Єдине, якщо у вас мега-жирна шкіра і ви любите глухий матовий ефект, цей живий фініш може здатися вам занадто сяючим.