Магазин AIWA market Винница отзывы

Отзывы покупателей
1.2
5 отзывов / 364 просмотра
5
4
3
2
1
Написать отзыв

Негайне враження

Гость
вторник, 16 июня
Асортимент непоганий, касири привітні, на відміну від охоронниці. Зовсім непрофесійно вказувати щось покупцю (кометувати ходу людини з інвалідністю). Одним словом, ми будемо ходити в інші магазини, їх у місті вистачає. Асортимент непоганий, касири привітні, на відміну від охоронниці. Зовсім непрофесійно вказувати щось покупцю (кометувати ходу людини з інвалідністю). Одним словом, ми будемо ходити в інші магазини, їх у місті вистачає.

Відгук про aiwa магазин Замостянська 1

Гость
21 января, 2026 год
Друзі, особливо ті, хто шукає роботу. Оббігайте стороною роботу в маркеті "Айва"Директор видумує штрафні санкції просто на ходу перед днем зарплати! Що до заробітної плати, при співбесіді обіцянки авансу і заробітньої плати чіткі, та вчасні. На справді зп раз на місяць і з затримкою на 4-5 днів. Люди працюють по 14 годин 2/2 або + заміни то ще більше.... Читать отзыв Друзі, особливо ті, хто шукає роботу. Оббігайте стороною роботу в маркеті "Айва"Директор видумує штрафні санкції просто на ходу перед днем зарплати! Що до заробітної плати, при співбесіді обіцянки авансу і заробітньої плати чіткі, та вчасні. На справді зп раз на місяць і з затримкою на 4-5 днів. Люди працюють по 14 годин 2/2 або + заміни то ще більше. Про грошову винагороду у вигляді премії за додаткові дні мови немає. Повторюю, перед зп, (як що дочикаєтесь), будуть пришиті штрафи, взяті зі стелі. Про КЗпП там взагалі ніхто не чув. Просто хана. Тому, як що шукаєте роботу у сфері торгівлі, як продавець-консультант, кассир, мерчендайзер відділу то що, обходьте стороною "Айву"Особливо що знаходиться за адресою вул. Замостянська 1.

Продавщиці хамки

Гость
24 ноября, 2025 год
В магазині айва в с. Якушенці, продавщиці наглі хамки, нічого не роблять тільки каву п'ють, або наберіть нормальних вихованих продавщиць або я буду продовжувати писати про цей магазин у всіх соцмережах В магазині айва в с. Якушенці, продавщиці наглі хамки, нічого не роблять тільки каву п'ють, або наберіть нормальних вихованих продавщиць або я буду продовжувати писати про цей магазин у всіх соцмережах

Це жах, а не магазин

Гость
27 августа, 2024 год
Хамске відношення до людей від адміністратора Євгеніі Олександрівни магазин по вулиці Соборна 25, виривала телефон, билась і матюкалась на мое запитання: чому 2 чека отримала на фоп Кучевську ІВ і пп «Жинева-плюс», коли оплата прошла на AIWAFoodMarketsoborna? Хамске відношення до людей від адміністратора Євгеніі Олександрівни магазин по вулиці Соборна 25, виривала телефон, билась і матюкалась на мое запитання: чому 2 чека отримала на фоп Кучевську ІВ і пп «Жинева-плюс», коли оплата прошла на AIWAFoodMarketsoborna?

Хамство зашкалює

Олександр
26 апреля, 2024 год
Звернувся до продавця (маг. по вул. Соборній) з проханням повідомити склад соусу, що виставлений на продаж як власне виробництво у відділі кафетерії. У відповідь слова: "відстаньте від мене, я нічого вам не маю казати...". Така ж поведінка і адміністратора жодного поняття про сервіс не має, всі такі собі важні, що там якийсь покупець... Звернувся до продавця (маг. по вул. Соборній) з проханням повідомити склад соусу, що виставлений на продаж як власне виробництво у відділі кафетерії. У відповідь слова: "відстаньте від мене, я нічого вам не маю казати...". Така ж поведінка і адміністратора жодного поняття про сервіс не має, всі такі собі важні, що там якийсь покупець...
Достоинства:
  1. Розташування в центрі.
Недостатки:
  1. Відсутня вентиляція, задуха, хамовитий персонал, відсутня інформація для споживача про склад виробів власного виробництва.
Читать все отзывы