​Интернет-магазин «Зеленая усадьба» отзывы

Отзывы покупателей
5.0
2 отзыва / 27 просмотров
5
4
3
2
1
Написать отзыв

Чудовий магазин, всім раджу

Гість
среда, 24 июня
Обожнюю цей магазин. Купувала тут цибулини квітів та декоративні багаторічники для своєї клумби. Усе прийшло в ідеальному стані, чудово упаковане, коріння живе та доглянуте. Сорти повністю відповідають фото на сайті, ніякого пересорту! "Зелена садиба" дарує справжнє натхнення для благоустрою подвір'я. Щиро рекомендую всім, хто хоче бачити свій сад квітучим. Обожнюю цей магазин. Купувала тут цибулини квітів та декоративні багаторічники для своєї клумби. Усе прийшло в ідеальному стані, чудово упаковане, коріння живе та доглянуте. Сорти повністю відповідають фото на сайті, ніякого пересорту! "Зелена садиба" дарує справжнє натхнення для благоустрою подвір'я. Щиро рекомендую всім, хто хоче бачити свій сад квітучим.

Хороша якість продукції

Світлана
понедельник, 22 июня
Замовляла у «Зеленій садибі» насіння та кілька препаратів для захисту рослин. Сподобалося, що на сайті є детальний опис товарів, тому було легко визначитися з вибором. Замовлення відправили швидко, все приїхало добре запакованим і відповідало опису. Ціни виявилися цілком адекватними, а якість насіння приємно порадувала. Залишилася задоволена покупкою та, швидше за все, замовлятиму тут ще. Замовляла у «Зеленій садибі» насіння та кілька препаратів для захисту рослин. Сподобалося, що на сайті є детальний опис товарів, тому було легко визначитися з вибором. Замовлення відправили швидко, все приїхало добре запакованим і відповідало опису. Ціни виявилися цілком адекватними, а якість насіння приємно порадувала. Залишилася задоволена покупкою та, швидше за все, замовлятиму тут ще.
Читать все отзывы