Государственный торгово-экономический университет (ДТЭУ) отзывы

Отзывы об учебных заведениях, отзывы об учебе, отзывы студентов
5.0
2 отзыва / 24 просмотра
5
4
3
2
1
Написать отзыв

Високий рівеньпрактичної підготовки до початку реальної діяльності

Олексій
понедельник, 22 июня
Можу сказати, що найкраще, що ДТЕУ дає не лише міцьну теоретику, а і гарний рівень практики до початку роботи. Принципово, що відправляють вже на 3 курсі і ти йдеш на реальні підприємства та, навіть, у сучасних умовах є можливість підготуватися та попрактикоувати те, чим будешь займатись. АрселорМіттал дав, навіть, дистанційно (бо поїхав) можливість зрозуміти міжнародний формат зовнішньо-економічної діяльності. Загалом, сподобались... Читать отзыв Можу сказати, що найкраще, що ДТЕУ дає не лише міцьну теоретику, а і гарний рівень практики до початку роботи. Принципово, що відправляють вже на 3 курсі і ти йдеш на реальні підприємства та, навіть, у сучасних умовах є можливість підготуватися та попрактикоувати те, чим будешь займатись. АрселорМіттал дав, навіть, дистанційно (бо поїхав) можливість зрозуміти міжнародний формат зовнішньо-економічної діяльності. Загалом, сподобались і організація з боку універу, і від компанії.

Мої висновки щодо ДТЕУ

Дмитро Койро
воскресенье, 21 июня
Я міркував щодо навчання дітей. Проаналізував професіоналів напряму міжнародного менеджменту Державного торговельно-економічного університету в місті Києві. Віддаю своїх дітей навчатись в цей заклад. Я міркував щодо навчання дітей. Проаналізував професіоналів напряму міжнародного менеджменту Державного торговельно-економічного університету в місті Києві. Віддаю своїх дітей навчатись в цей заклад.
Достоинства:
  1. Гарна матеріальна база та комплексна перспектива за роки діяльності
Недостатки:
  1. Прикро, що помітна недостатня підтримка цього закладу державою
Читать все отзывы