Перший сезон "Бетмен: Хрестоносець у плащі" став для мене справжнім ковтком свіжого повітря. Після років пафосного CGI-екшену, повернутися до естетики нуарних 1940-х, де Бетмен це передусім детектив у довгому плащі, а не танк у броні, було неймовірно. Тому другий сезон я чекаю з величезним нетерпінням. Свіжий трейлер від Prime Video лише підігрів мій інтерес. Найбільше мене чіпляє те, як сміливо... Читать отзыв Перший сезон "Бетмен: Хрестоносець у плащі" став для мене справжнім ковтком свіжого повітря. Після років пафосного CGI-екшену, повернутися до естетики нуарних 1940-х, де Бетмен це передусім детектив у довгому плащі, а не танк у броні, було неймовірно. Тому другий сезон я чекаю з величезним нетерпінням. Свіжий трейлер від Prime Video лише підігрів мій інтерес. Найбільше мене чіпляє те, як сміливо автори переосмислюють канон. У першому сезоні нам показали жінку-Пінгвіна та абсолютно іншу Гарлі Квінн, і це спрацювало! Зараз нам обіцяють нову версію Загадочника та появу Керрі Келлі. Мені дуже імпонує цей підхід, серіал не намагається просто паразитувати на ностальгії за мультсеріалом 90-х (TAS), а будує свій власний, набагато жорстокіший і психологічніший світ.