Луиза Кобблпот: Мені геть не сподобалося ставлення лікаря-гастроентеролога Снісаренко, я скаржилася на біль в животі і часту нудоту, блювання, гикавку та непроходження їжі, він мені поставив неправильний діагноз, а саме подразнений кишечник, назначав ліки від подразненного кишковика, які мені мало у чому допомогали я пройшла ФГДС обстеженння і виявилося, що в... 27.06.2026