Iгор: Доброго дня мене звуть Ігор. Я з України, а саме з Києва. Поки в системі Модиво не буде застосована можливість примірки речей у місці їх отримання, говорити з позитивом про Модиво – зовсім не варто. Вважаю – це абсолютною не повагою до кожного Українця! Бо в таких діях Модіво бачу... 26.06.2026