Олег: Замовив сину футбольні бутси на подарунок на їхньому сайті. Шукали їх у себе весь наступний день. Але не критично, в мене ще був час. Перед відправкою запросили 100% передоплату. ОК, заплатив. Відправили, але отримав кросівки для дорослої людини . Дитина засмучена в сльозах. 15.05.2026