Олена: Пропонували пропозицію рік без абонплат за 1100 грн.Після поповнення кошти списалися за пакет стандартний ,причому двічі і роумінг підключили за 500 грн.Після звернення гл пообіцяли виправити, але прислали що все коректно знято, хоча оператор повідомив ,що дійсно сталася помилка.Розуінюю це як обман клієнта. 02.04.2026