Мерель8897: Прийшла до банку з самого ранку, ще до офіційного відкриття, бо потрібно було терміново зробити переказ по роботі. Було зима, холодно, тож чекати на вулиці було не дуже комфортно, але працівники банку одразу помітили, що я прийшла раніше і поставилися до цього дуже ввічливо. Мене запросили зайти в хол, запропонували... 19.03.2026