Євгеній.С: Як для домашнього інету, дуже ок по стабільності. Пінг рівний, ввечері не відчуваю задихання каналу. Для зумів, рдп, тунелів і просто роботи з хмарою - без нервів. Поки топчик з того що пробував. Хто підключав, у вас теж без вечірніх просідань? 01.03.2026