Оля: Техпідтримка eSim просто знущається. Для того, щоб перенести eSim вони повинні зателефонувати. Телефонуть на протязі 12!!! годин в будь-який час. Дзвонять рівно 1 раз - якщо ти в цей час розмовляєш або у ліфті - одразу скидать і відхиляють заявку, навіть не спробувавши перетелефонувати (напевно їх бонуси залежать від кількості... 28.02.2026