Людмила: Хочу залишити відгук про подорож маршрутом Чернігів-Гамбург(37 годин)з Flix. Проблеми почалися одразу, автобус з парку запізнився на півтори години. Далі дуже вузьки сидіння та дуже малі відстані між сидіннями(відстані на стороні де туалет не розраховані на зріст дорослого чоловіка). Малі аж настільки, що ноги не влізають. На прохання змінити місце,... 19.01.2026