Анжела: Хотіла би подивитись на того, хто придумав цього недолугого віртуального помічника. Спілкування з віртуальним кимось - це просто марнування часу та нервів. За увесь період його існування я жодного разу не отримала відповіді на свої запитання. Крутить і крутить по колу одні та ті ж самі запитання, тупо не надає... 28.02.2026
Анжела: Обурена безвідповідальним ставленням до обов'язків працівників "Нова пошта" та якістю надання послуг в цілому. Замовила доставку документа у поштомат. Аркуші документу були вкладені у файл, а потім у заклеєному паперовому конверті поміщені у фірмовий пакет пошти. Той, хто доставив пакет у поштомат, пом'яв конверт. У мене питання: що мені тепер... 12.09.2025