Елена: крадуть кожен місяць кошти з рахунку! потім, коли знімається сума за тариф, завжди грошей не вистачає!!!! знімають по 40 гривень за інет, котрим не користуються + 20 гривень за щоденний тариф! я надсилала і скріни, і що тільки не робила! - їм все одно, безкарність! 07.06.2026