Дякую, було дуже цікаво! Нарешті стало розуміло, який напрям в айті мені вибрати. UI/UX дизайн дуже цікавий напрямок в якому можна застосовувати мої навички смм та творчість. Сам марафон дуже позитивний, яскравий з чудовими менторами.
Недоліки:
Мінус лише один на курси немає стільки грошей ? зато мотивує робити зміни в житті)
Дуже подобаються всі курси GoIt, не одноразо беру в них участь, оскільки дані курси це не лише огляд професії чи навичок, а здобуття початкових (азів) знань, підтримка та спілкування з однодумцями і реальна спроба попробувати професію, а не тільки про неї послухати. Дана методика часткового занурення дає учаснику більше розуміння професії, своїх бажань щодо неї, чи хочеться занурюватися повністю... Читати відгук Дуже подобаються всі курси GoIt, не одноразо беру в них участь, оскільки дані курси це не лише огляд професії чи навичок, а здобуття початкових (азів) знань, підтримка та спілкування з однодумцями і реальна спроба попробувати професію, а не тільки про неї послухати. Дана методика часткового занурення дає учаснику більше розуміння професії, своїх бажань щодо неї, чи хочеться занурюватися повністю і присвятити своє трудове життя цьому. Так і я спробувала багато, а зупинилась на тому що справді мене зацікавило. І не шкодую, оскільки на самому навчанні реальний інтенсив та занурення. Важко та дуже цікаво
Обов'язково пораджу друзям. Курси ТОП. Домашні завдання були цікаві, тому виконував їх із задоволенням. Вперше познайомився із дизайном, Безмежно вдячний менторам за їхню роботу.
Дуже класний марафон, дає розібратися з базовими функціями Фігми, а також із основними термінами UI/UX дизайну. Якщо робиш всі домашки, то ще й бонусні уроки дають в кінці марафону :)
Добрий день, проходив марафон по UI/UX дизайну від GoIT. Я повністю задоволений результатом, все доступно та зрозумілю пояснили, організація дійсно на високому рівні, та крім цього в кінці марафону проходив розіграш безкоштовного навчання, який я ще й виграв, сказати що я був шокований - нічого не сказати. Окремо хочу подякувати менторам GoIT Дарії та Анастасії за їх позитив та допомогу... Читати відгук Добрий день, проходив марафон по UI/UX дизайну від GoIT. Я повністю задоволений результатом, все доступно та зрозумілю пояснили, організація дійсно на високому рівні, та крім цього в кінці марафону проходив розіграш безкоштовного навчання, який я ще й виграв, сказати що я був шокований - нічого не сказати. Окремо хочу подякувати менторам GoIT Дарії та Анастасії за їх позитив та допомогу у всіх питаннях навіть таких: (як відмінити дію? CTRL+Z😊)
Хотіла би поділитися позитивним відгуком про компанію GoIT. Величезне дякую компанії за продуктивно проведений тиждень! Вперше беру участь у такому марафоні. Хотіла спробувати, щоб зрозуміти, чи підходить мені напрямок ІТ. Окремо дякую менторам, які цікаво і зрозуміло подавали інформацію, швидко допомагали у вирішенні різних питань. Після проходження марафону зрозуміла у якому напрямку рухатися. Ще раз дякую!)
Марафон дуже сподобався. Подібного не має на ринку. Все чітко, стисло і зрозуміло. Питань майже не було. Рекомендую всім, хто у виборі напрямку для навчання чи хоче змінити професію.
Величезне дякую компанії за чудовий і продуктивно проведений тиждень! Вперше беру участь у такому марафоні. Хотіла спробувати, щоб зрозуміти, чи підходить мені ІТ. Це дало мені змогу зрозуміти в якому напрямку рухатися 👍Окрема подяка менторам, які цікаво і зрозуміло подавали інформацію, швидко допомагали у вирішенні різних питань❤️
Дуже сподобалась подача інформації і можливість протестувати кожний із It - напрямків . Але дата аналіз, тестувальник і проект менеджмент не розкриті повністю.
Дуже дякую за відмінні курси, цікаві завдання та професійний підхід до навчання. Завдяки вашим марафонам я дізнаюсь багато нового. Команда менторів завжди прийде на допомогу і вкаже на основні помилки або покаже вірний шлях. Вчителі можуть донести інформацію так, щоб її зрозумів кожен. Ще раз дякую компанії GoIt.
Доброго дня. Хочу подякувати за класний марафон з uiux дизайну. Було дуже цікаво, все вийшло , цікаво слухати та класний дизайн. Дякую всій команді за підтримку. Шкода що марафон тільки 4 дні )))
Марафон сподобався, як на мене, організація на високому рівні. Дізнався багато нового. Рекомендую. Щоб остаточно визначитися з напрямом рекомендую пройти кілька подібних марафонів
Я проходила 3х денний марафон UX/UI Design. Мені все спадобалось. Інформація подавалась цікаво, легко і зрозуміло. Я зроуміла, що це мені під силу. Тому хочу спробувати їх курс у цьому напрямку.
Безсумнівно рекомендую цей марафон до проходження! Нормально так поюзали Figma, засвоїли базові "гарячі клавіші" і найголовніше - фідбек, який був весь марафон, просто 🔥🔥🔥 Відеоуроки від Марії Руденко, то окрема любов😻💕. 1000000/10 P.S.: Вже купила повноцінний курс;)
Переваги:
+ Постійний зворотній зв'язок;
+ Відмінне пояснення матеріалу;
+ Немає "води" в наданій інформації, все чітко і по ділу.
Цей марафон надихає! Дякую всім тим хто його зробив, в ньому багато цікавої та головне зрозумілої інформації. Ментори - це окрема подяка, бо вони живі, позитивні, блискавично швидкі у перевірці практики та допомозі з питаннями.
Я пройшла не один марафон від GoIT і на всіх курсах мені сподобалось відношення до новачків, ментори - супер! , все підскажуть. На усіх марафонах я здобула необхідні стартові знання щоб визначитися з напрямком навчання.
Я випадково натрапила на ці курси і вирішила спробувати, мені було дуже цікаво що і як в цій сфері. Я була в захваті від такої подачі матеріалу, підтримці менторів, все настільки зрозуміло і чітко пояснили. Я рекомендую ці курси і дуже щиро дякую всій команді.
Взагалі навчалась на дизайнера одягу, але хотілось працювати віддалено, проходила від GoIT 4-денний марафон перед тижневим демо курсом, але не була готова купити курс тоді, хотіла ще спробувати демо, щоб зрозуміти чи подобається мені і чи варто продовжувати навчання, чи хочу працювати в цій сфері) Після навчання на демо курсі і фінального вебінару вже вирішила, що хочу навчатись, була готова... Читати відгук Взагалі навчалась на дизайнера одягу, але хотілось працювати віддалено, проходила від GoIT 4-денний марафон перед тижневим демо курсом, але не була готова купити курс тоді, хотіла ще спробувати демо, щоб зрозуміти чи подобається мені і чи варто продовжувати навчання, чи хочу працювати в цій сфері) Після навчання на демо курсі і фінального вебінару вже вирішила, що хочу навчатись, була готова купити, і дуже неочікувано виграла) Дуже вдячна усім менторам і взагалі компанії за можливість проходити безкоштовні марафони і курси, це чудовий досвід для подальшого вибору повноцінного курсу для освоєння нової професії в сфері it! Після проходження повноцінного курсу впевнена, що напишу наступний відгук про те, як почала заробляти)
Дякую за можливість зазирнути в світ IT! Подача матеріалу супер,організація також.Цікаві домашні завдання та дуже багато матеріалу( конспекти,відео уроки,окремий словник термінології). Окрема подяка менторам,які завжди допомагають з будь - якими питаннями. Мені дуже сподобалось,планую проходити ще,а згодом потрапити на ваш курс)
Пройшов 2 марафони по QA, сподобалось тому рішив записатись на повноцінний курс. Проходження ще не почав, але зацікавленість у моєму навчанні від команди GoIT вже відчув. До цього намагався вивчати самостійно, але які б відео, або тестову інформацію не знаходив, всюди будо дуже багато «води» та мало конкретики. Не буду лукавити, у GoIT також є моменти з «водою» але її... Читати відгук Пройшов 2 марафони по QA, сподобалось тому рішив записатись на повноцінний курс. Проходження ще не почав, але зацікавленість у моєму навчанні від команди GoIT вже відчув. До цього намагався вивчати самостійно, але які б відео, або тестову інформацію не знаходив, всюди будо дуже багато «води» та мало конкретики. Не буду лукавити, у GoIT також є моменти з «водою» але її врази менше, чим десь, де я зустрічав раніше.
Вітаю! Пройшла 2 марафони. Дуже сподобалось. Наважилась нарешті і самій придбати курс. Скоро почнеться навчання! Все зрозуміло пояснюють, приємно спілкуватися з командою.
Я пройшов кілька марафонів від GoIT, щоб зрозуміти, що мені подобається найбільше. Я світчер, який шукає себе в IT. Подача матеріалу та фактаж були цікаві для такого новачка, як я. Завдяки підтримці менторів, швидко можна розібратись з новим матеріалом. Велика подяка компанії GoIT за те що надає можливість випробувати себе в IT сфері! Завдяки Вам мрії починають втілюватися в... Читати відгук Я пройшов кілька марафонів від GoIT, щоб зрозуміти, що мені подобається найбільше. Я світчер, який шукає себе в IT. Подача матеріалу та фактаж були цікаві для такого новачка, як я. Завдяки підтримці менторів, швидко можна розібратись з новим матеріалом. Велика подяка компанії GoIT за те що надає можливість випробувати себе в IT сфері! Завдяки Вам мрії починають втілюватися в життя.Рекомендую!
Дуже сподобалась подача інформації і можливість протестувати кожний із It - напрямків . Надихає на подальше поглиблення у широкий світ 🗺️ it - технологій і опанування нової професії.
Пройшла битву щоб зрозуміти напрям подальшого напряму розвитку в айтішці. Напрям свій зрозуміла, але й інші теж сподобався, методи в чаті завжди швидко допомагали вирішити проблему з кодом, викладачі - спокійні і дуже професійні! Була рада познайомитися з GoIT
Дуже сподобався цей курс, у ньому за короткий період часу можна навчитися та дізнатись для подальшого розвитку в IT, рекомендую цей курс новачкам які хочуть працювати,навчатися та розвиватися в цій сфері
Мені до вподоби ці курси на них можна навчиться багато корисного за малий період часу,рекомендую курси новачкам які хочуть працювати та навчатися в ІТ сфері
Класний марафон для людей які хочуть займатися в IT програмуванням, але не знають яку мову вибрати. Марафон, матеріали, команда, фідбек - все на високому рівні! Дякую за гарну роботу!
Дуже сподобався марафон з UA/UX дизайну,вже поділилась посиланням з друзями,буду рекомендувати для проходження.Завдяки підтримці менторів та матеріалам для навчання,обрала для себе шлях для реалізації саме у дизайні.Якість викладання та доступність матеріалу на вищому рівні.Дякую команді GoIT що наближає кожного з нас до здійснення своїх мрій ❤️
Відгук про марафон
Навчання на курсах та марафонах
Дана методика часткового занурення дає учаснику більше розуміння професії, своїх бажань щодо неї, чи хочеться занурюватися повністю... Читати відгук Дуже подобаються всі курси GoIt, не одноразо беру в них участь, оскільки дані курси це не лише огляд професії чи навичок, а здобуття початкових (азів) знань, підтримка та спілкування з однодумцями і реальна спроба попробувати професію, а не тільки про неї послухати.
Дана методика часткового занурення дає учаснику більше розуміння професії, своїх бажань щодо неї, чи хочеться занурюватися повністю і присвятити своє трудове життя цьому. Так і я спробувала багато, а зупинилась на тому що справді мене зацікавило. І не шкодую, оскільки на самому навчанні реальний інтенсив та занурення. Важко та дуже цікаво
Сподобилось
Відгук про марафон Бандерогусь
Марафон UI/UX дизайну
Супер позитивний досвід!)
Величезне дякую компанії за продуктивно проведений тиждень! Вперше беру участь у такому марафоні. Хотіла спробувати, щоб зрозуміти, чи підходить мені напрямок ІТ. Окремо дякую менторам, які цікаво і зрозуміло подавали інформацію, швидко допомагали у вирішенні різних питань. Після проходження марафону зрозуміла у якому напрямку рухатися. Ще раз дякую!)
Марафон UI/UX дизайну
Test Drive GoIT
Цілком добре
Відгук Битва мов
Курс UIUX дизайн
Марафон UI/UX дизайну
марафон UX/UI Design
4-денний марафон з UI/UX Design (Це вогонь!!!)
Відеоуроки від Марії Руденко, то окрема любов😻💕.
1000000/10
P.S.: Вже купила повноцінний курс;)
Марафон з UI/UX дизайну
Демо-курс від GOiT UI/UA
Рекомендую.
GoIT рекомендую
ДУЖЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦІ КУРСИ
Demo курс QA engineer
Рекомендую ❤
Дуже вдячна усім менторам і взагалі компанії за можливість проходити безкоштовні марафони і курси, це чудовий досвід для подальшого вибору повноцінного курсу для освоєння нової професії в сфері it! Після проходження повноцінного курсу впевнена, що напишу наступний відгук про те, як почала заробляти)
Марафон QA
Курси GoIT QA
Марафони GoIT
GoIT TOP Рекомендую!
Завдяки Вам мрії починають втілюватися в... Читати відгук Я пройшов кілька марафонів від GoIT, щоб зрозуміти, що мені подобається найбільше. Я світчер, який шукає себе в IT. Подача матеріалу та фактаж були цікаві для такого новачка, як я. Завдяки підтримці менторів, швидко можна розібратись з новим матеріалом. Велика подяка компанії GoIT за те що надає можливість випробувати себе в IT сфері!
Завдяки Вам мрії починають втілюватися в життя.Рекомендую!
Демо курс по It
GoIT битва мов програмування відгук
Demo-курс від GoIT
Дуже сподобався такий курс
Марафон Битва мов GoIT
Марафон з UI/UX