НЕ РЕКОМЕНДУЮ даремно витрачати гроші і час на навчання. Я закінчила курс по ux/ui дизайн в середині грудня 2023 року. Вчасно виконувала домашні, ментори відзначали роботи, як хороші, навіть відзнаку там отримала. Виконувала всі рекомендації по працевлаштуванню від так званого карєрного центру. І в результаті 0 запрошень на співбесіди, при активному пошуку і розсилок резюме протягом 3 місяців, не одобрили... Читати відгук НЕ РЕКОМЕНДУЮ даремно витрачати гроші і час на навчання.
Я закінчила курс по ux/ui дизайн в середині грудня 2023 року. Вчасно виконувала домашні, ментори відзначали роботи, як хороші, навіть відзнаку там отримала. Виконувала всі рекомендації по працевлаштуванню від так званого карєрного центру. І в результаті 0 запрошень на співбесіди, при активному пошуку і розсилок резюме протягом 3 місяців, не одобрили навіть заявки на безкоштовне стажування з таким бекграундом.
Зараз галузь IT переживає значний спад, відбуваються масові звільнення, зниження зарплат. І для випускників онлайн шкіл там місця Н-Е-М-А-Є.Самі подумайте, випускники профільних закладів після декількох років навчання не можуть подовгу працевлаштуватися, тому не реагуйте на активний маркентинг онлайн шкіл, ви тільки витратите час і немалі гроші. Краще пройдіть відеокурси на Youtube, це хоч і повільніше, але, в кінцевому рахунку, результат ТАКИЙ ЖЕ😂, а потім запишіться на стажування від відомих компаній, тоді шанси хоч якійсь є.
А так, це просто голий ентузіазм, мед, який вам залиють онлайн школи, щоб отримати гроші. МАРКЕТИНГ у них на високому рівні. Тому цінуйте свій час іприбережіть гроші для кращих вкладень.
Бажаю усім успіху при зміні професії. Все вдасться😇. Просто краще моніторте ринок праці і більше часу витрачайте на дослідження галузі. Тут підготовча фаза має вирішальну роль.
Після проходження курсів ви не знайдете роботу, сертифікат GoIT відштовхує роботодавців, деякі 8астарілі відеоролики, проте на онлайн уроці, якщо повезе з викладачем ви зможете в порядку черги, якщо встигнете, отримати відповідь на питання.
Пройшло пів року як я завершив курси Bootcamp FullStack Developer від GoIT про що хочу вам розповісти. Натикаюся на безліч позитивних відгуків на різних платформах від людей які пройшли марафон, що піднімає рейтинг школи і вводить людей в оману. На курси я потрапив після марафону, по завершенні якого на нас наділи рожеві окулярі і розказували про шалені зарплати,... Читати відгук Пройшло пів року як я завершив курси Bootcamp FullStack Developer від GoIT про що хочу вам розповісти. Натикаюся на безліч позитивних відгуків на різних платформах від людей які пройшли марафон, що піднімає рейтинг школи і вводить людей в оману. На курси я потрапив після марафону, по завершенні якого на нас наділи рожеві окулярі і розказували про шалені зарплати, про затребуваність спеціалістів і багато інших речей, щоб заманити якомога більше людей на курс. Також підкупала, так звана, «гарантія працевлаштування», тобто нам обіцяли повернути кошти у випадку якщо ви не знайдете роботи впродовж 6 місяців по завершенню курсів, що як виявилося є тільки маркетингом. Хоча нас запевняли, що навчання разом з виконанням домашнього завдання буде завершуватися приблизно о 20:00, насправді доводилося вчитися щодня до глибокої ночі, щоб дійсно засвоювати матеріал і встигати виконувати домашнє завдання, виконання якого також впливає на «гарантію». Все було б нічого, якщо б дані зусилля дали результат і ми були б конкурентноспроможними на ринку праці. Блок з Node JS існує лише для галочки в резюме, ми не мали практичних занять, лекції були дуже сухі і поверхневі. Школа не випускає FullStack розробників, про що свідчить відсутність підготовчих матеріалів до технічної співбесіди з даного блоку, хоча з усіх попередніх такі матеріали є!!! Десь після четвертого місяця навчання я почав відгукуватися на вакансії які просто летіли в нікуди, оскільки я не отримував жодного зворотнього зв’язку, на що представники школи казали просто відгукуватися далі, для них числа 60-100 відгуків зовсім не великі цифри. Також я майже не зустрічав вакансій, стек необхідних технологій якої повністю збігається з тим, чого нас вчили. Також хочу розказати про так звану «гарантію працевлаштування». Школа робить все, щоб ви її ніколи не отримали, і не в плані, що вона шукає для вас вакансії, а ставить вас в такі умови, в яких ви просто її втратите. Ви втрачаєте гарантію, якщо не встигли зробити всі домашні завдання під кінець вивчення блоку, або якщо ви не засвоюєте матеріал і хочете перевестися до іншої групи, або на інший формат навчання, також в ході навчання додаються додаткові умови і завдання які також впливають на гарантію. Після проходження курсу на вас чекає тест де на одне питання вам дається 40 секунд, питання відкриваються по одному і не можна змінювати своєї відповіді. Ви можете не пройти тест набравши 93%!!! правильних відповідей за все тестування. Для нашої групи тест був поставлений посеред проходження блоку React Native, проходження якого також впливає на гарантію. На початку навчання в групі було більше 30 людей, до тестування дійшло 11 людей і те з урахуванням людей, які доєднювалися до нашої групи. Тестування не здав ніхто!!! Також я не чув про працевлаштованих людей з моєї групи.
Ще розкажу за “кар’єрний центр”. Люди максимально не зацікавлені в вашому працевлаштуванні. Нам дали шаблон резюме, шаблон відповідей на питання рекрутерів. А тепер уявіть себе на місце роботодавця: тисячі максимально схожих резюме студентів зі схожими проектами в портфоліо, як виділятися коли одногрупник який видавав чужі роботи за свої має не гірше резюме і сертифікат за інших. Ви б могли подумати, що покажете свої знання на співбесіді, але вас туди не запрошують!!! Говорив зі своїм координатором за кар’єрну консультацію, так консультант вийшов на зв’язок через місяць, коли я вже був вимушений повернутися на попередню роботу, через відсутність перспектив з працевлаштуванням!!!
Ось що я отримав вирішивши піти на дані курси. Я звільнився з роботи в такий непростий час і вклав всі свої збереження в дані курси. Протягом шести місяців я важко працював щоб вивчитися і мати змогу влаштуватися на кращу роботу, але зараз я повернувся на попереднє місце праці, з жахом розумію, що ринок молодих IT спеціалістів переповнений, що людей скоротчують і потрібно було йти бодай якусь роботу щоб якось існувати далі.
+ хороший старт (пройшовши марафон дізнався і зрозумів для себе що таке іт) + як для новачка, легко, зрозуміло і цікаво все пояснюється по пунктах + показано як на практиці, що таке, що робити і що з того получиться, якщо працювати + приємні бонуси (відео , література і т.п.) за виконання домашніх завдань + розіграш в кінці марафону... Читати відгук + хороший старт (пройшовши марафон дізнався і зрозумів для себе що таке іт) + як для новачка, легко, зрозуміло і цікаво все пояснюється по пунктах + показано як на практиці, що таке, що робити і що з того получиться, якщо працювати + приємні бонуси (відео , література і т.п.) за виконання домашніх завдань + розіграш в кінці марафону - мега бонус + підтримка команди на всіх етапах
і хоч не всі після марафону нажаль долучаються до основного навчання з різних причин (хто ще шукає, що йому краще підійде , а хто з фінансових питань і якогось страху чогось нового), впевнено кажу, що інформацію для старту на марафонах і демо курсах команда GoIT надає безцінну- цікаво і зрозуміло. отже, хочу подякувати за величезну працю команді, успіхів, максимально можливих вдячних і щасливих студентів з історіями успіху
Уже с сегодняшнего дня могу сказать, что завершил марафон по тестированию. Очень много вещей приходиться осваивать. Но єто того стоит. И нужно применять все свои усилия и навыки.
Три дні тому проходила онлайн-марафон з професії кібербезпека, як для початківця який не знається у цій професії вебінар був досить інтересним та цікавим. Дякую за Ваші зусиля
Закінчую навчання по програмі Fullstack. Скажу одразу, що висловлюю власну думку і враження і не ставлю за мету вас відмовити, кожний в праві сам вирішувати. Можливо всі курси такі, я не експерт і моніторинг не проводив і тому висловлюю особисті враження, вирішувати вам. Дана програма навчання займає майже рік. На перший погляд може здатись що це довго, та враховуючи насиченість... Читати відгук Закінчую навчання по програмі Fullstack. Скажу одразу, що висловлюю власну думку і враження і не ставлю за мету вас відмовити, кожний в праві сам вирішувати. Можливо всі курси такі, я не експерт і моніторинг не проводив і тому висловлюю особисті враження, вирішувати вам. Дана програма навчання займає майже рік. На перший погляд може здатись що це довго, та враховуючи насиченість матеріалу, то це навіть замало, бо суттєво відчувається що матеріалу забагато як для цього терміну, хоча він необхідний. Лекції по дві-три години (2-а рази на тиждень), води немає, все строго по ділу і до викладачів ніякий зауважень, строго по програмі все покажуть і розкажуть і віповідають на всі питання учнів, проте інфи на скільки багато що після лекцій каша в голові. Конспект максимально узагальнений, хоча всеодно читати доводиться чимало, проте по багатьом темам матеріал складний для розуміння, часто доводиться перечитувати щоб зрозуміти. Саме страшне це д/з, справа в тім що вони хоч і по темам і налаштовані на те щоб можна було перевірити себе в ділі, та як на мене по рівню складності більше підходять для тих хто вже або обізнаний в цьому або в кого добре працює логічне мислення. Адже чимало тем, де ти можеш хоч сто разів прочитати конспект і прослухати лекцію та при цьому не знатимеш як виконати д/з, майже в кожній д/з при виконанні в тебе просто плавляться мізки. При цьому часто в вимогах багато упускається різних моментів і самому доводиться допетрати, наприклад не вказують які бібліотеки треба встановлювати і ти сам маєш здогадуватись або ще щось треба встановити, а у вимозі про це ні слова. На менторів особливо не розраховуй, бо в потоці біля 300 душ і один ментор і тому довго доводеться його чекати і при цьому його допомога основана на тому щоб дати легку підказку, підказати напрямок, а далі ти сам. В основному ментор не вникає в саму глибину проблеми, а поки дочекаєшся його, то за цей час встигаєш все що можна перегуглити і заново код весь написати. Сподіватись що тобі допоможуть одногрупники теж марно, кожний зайнятий своєю проблемою, підказати можуть, та в саму суть проблеми ніхто не вникає, бо кожний дорожить своїм часом, тому в основному ти сам мозгуєш і те ж саме і на комадних проектах. Коротше з усього цього виникає відчуття наче ці курси або для тих, хто вже вчився цьому і йому треба дешо підтягнути або для вундеркіндів і тямущих (якраз вони почувають себе в шоколаді і хвалять ці курси), бо перед тим як сплачувати, то тобі кажуть що це курси прчатківців, та пройшовши половину навчання і побачивши що половина відсіялась, то ти розумієш що не всі витримують це навантаження і явно завищену складність д/з. Це дуже складно і треба не просто встигати все виконувати і приділяти багато часу, а ще й багато думати і вирішквати задачі. Домашки треба всі здавати, інакше не допускають до командного проекту, та будьте готові що ви часто будете д/з по одному модулю виконувати цілими днями, ви будете нервувати і не буде кого спитати, бо на ментора особливо надіятись мало або на одногрупників. Так, тобі підкажуть, проте якщо щось сер'йозне то ти сам в цьому пеклі і це б'є по психіці та по нервам. Тут неймовірно складно навчатись, хоча воно й наближено все до реалій, та як на мене всі люди різні і мають бути якісь рівні складності, проте нікого не цікавить твій внутрішній стан, кожний сам за себе, головне доя них що ти вже сплатив. Плюс, це хороше відношення, ніхто не нагрубить, етикет у всіх на високому рівні. Щодо англійської в групі то не раджу, мало ефекту, краще індивідуального викладача або самому. Закінчивши ці курси, не сподівайтесь що роботодавці вас вже чекатимуть, вас чекатиме ще наступний етап це зацікавити роботодавця своїми знаннями та вміннями і тут теж ви самі, бо на курсах хоч і є кар'єрний відділ, купа порад по працевлаштуванню (навіть спеціально лекції по цьому), допоможуть в створенні д/з та ін., та саму роботу ви шукатимете самі і це теж не просто, адже як не є ви без досвіду і ще так, по командним проектам у вас буде портфоліо, та з часом виявиться що і його замало і треба ще якісь свої власні проекти після навчання створювати, бо на ринку дибела конкуренція.
Висновок: Занадто важкі для початківця, більше для тих хто вже підготовлений або тямущий. Потрібна неймовірна витримка і непереборне бажання, бо пахати будете як віл і при цьому часто доведеться самому вирішувати купу проблем при виконанні д/з. Не вірте тому що ці курси підійдуть для тих хто паралельно працює, так ви можете паралельно працювати а після роботи займатись навчанням, та якщо навіть врахувати складність та насиченість д/з, то це капець як складно буде. Досить слабка активність менторів, в основному так що ти сам ломаєш голову над всіма проблемами і кожний сам за себе, бо ментор всього один і доводиться довго на нього чекати. Чудові лектори, та лекції занадто довгі та насичені цінною інфою. Важкий для розуміння конспект. Багато цінної інфи, та як на мене її так багато що навіть року навчання мало, адже в багатьох часто каша в голові і не знаєш як до купи все зібрати. Курси англійської малоефективні, не раджу. Переваги: Хороше ставлення, професійні викладачі, записи лекцій, є додаткові групові заняття з записами, додаткові матеріали в конспекті (хоча без практики). І на додаток скажу одразу, якщо ви бачите по собі що витримки та усидливості може не вистачити або не впевнені що програмування це ваше, то краще не ризикуйте і 300 разів подумайте, бо якщо на якомусь етапі терпець увірветься, то гроші вам вже ніхто не поверне. Певна річ що на прийомі вам цього не скажуть, бо як не є курси платні, а заробити вони зацікавлені.
Я новачок в галузі кібер безпеки, починаю все з нуля. Дуже довго шукав курси з цієї галузі. Марафон чітко дав розуміння професії і систему для майбутнього навчання в GO IT. Для дійсно бажаючих кібер захисників, дуже рекомендую. Всім удачі, бережіть себе. Слава Україні.
Переваги:
Системність, розуміння програмами навчання, доступність розуміння сложних процесів, підхід ментора.
Кілька днів тому пройшов марафон з Кібер безпеки. Перші ознайомчі, хоч і дуже коротенькі заняття були цікавими. Навіть з цих 3 сесій можна для себе знайти цікаві та корисні знання. На перший погляд виглядає легким все, але розумію, що все цікаве та потужне буде попереду. Дякую та нехай щастить!
Курс дійсно відібрав талановитих людей у сфері IT технологій, зокрема в галузі соціальної інженерії. Пройшовши курс по кібербезпеці, я зрозумів свої можливості і отримані навики від курсу. Рекомендуватиму всім оточуючим долучатись до курсу...
Відмінний курс для початківців у IT. Дуже доступно викладено матеріал з основ HTML та CSS. Є перевірка завдань, зворотний зв'язок. Багато нової корисної інформації.
Чудова команда та максимально інформативно побудований навчальний процес! Дякую ментору і куратору за допомогу і ввічливе спілкування, Ваша допомога безцінна!
Дуже сподобався марафон з Кібербезпеки. Все чітко і ясно розповіли. Зараз навчаюсь на подібному курсі в іншій країні. Коли закінчу навчання, буду вирішувати чи потрібно буде продовжувати навчання. Вважаю, що курси від GoIT можуть бути дуже непоганим продовженням мого навчання.
Я проходила марафон з кібербезпеки GoIt. Система уроків побудована дуже зручно і круто. Матеріали завжди доступні. Було цікаво і інформативно.Рекомендую)
Мені дуже сподобався марафон і процес проходження завдань. На даному марафоні, я відкрив для себе багато корисної інформації, а також познайомився з новими методами та методиками у підходах до аналізу інтернет-загроз. Вважаю, що даний курс буде цікавим, як для новачків так і просунутих юзерів, що цікавляться ІТ-технологіями. Окремо дякую, всім менторам і викладачам за допомогу і розробку даного курсу. Бажаю... Читати відгук Мені дуже сподобався марафон і процес проходження завдань. На даному марафоні, я відкрив для себе багато корисної інформації, а також познайомився з новими методами та методиками у підходах до аналізу інтернет-загроз. Вважаю, що даний курс буде цікавим, як для новачків так і просунутих юзерів, що цікавляться ІТ-технологіями. Окремо дякую, всім менторам і викладачам за допомогу і розробку даного курсу. Бажаю Вам успіхів і великої кількості нових клієнтів. 😊
Пройшов марафон з КіберБезпеки. Скажімо так 50 на 50. Якщо щось н е зрозуміло було, завжди пояснювали як краще зробити. Розяснили деякі ази з КіберБезпеки. Для початкців буде самий раз. Але досить мало інформації хотілося почути більше
Проходив марафон з КіберБезпеки. Таке собі 50 на 50! Якщо щось не зрозуміло, допомога завжди буде. Розяснили лише поверхнево деякі поняття з КБ. Новачкам самий раз, якщо тільки знайометесь з цією професією Але хотів би більшого. Шкода що не розігрують безкоштовний курс серед марафонців
Нещодавно пройшов марафон з КБ. Все сподобалося. Швидкий контакт з ментором та куратором. Досить зрозуміло пояснили ази КБ. Буде зрозуміло навіть тим, хто ніколи цим не цікавився. Не пожалів 4 днів(хотілося б більше😊).
Пройшов 7-денний марафон, потім прослухав рекламний 2-годинний вебінар. Уже почав роздумувати над їхньою пропозицією, але вирішив піти почитати відгуки людей. На перших кількох сайтах що я відвідав відгуки про Їхні курси були майже виключно дуже позитивні, навіть якісь шаблонні, (мені так здалося) али коли я перейшов сюди, побачив іншу ситуацію. Майже всі позитивні відгуки закінчуються в 2019-му році, а далі... Читати відгук Пройшов 7-денний марафон, потім прослухав рекламний 2-годинний вебінар. Уже почав роздумувати над їхньою пропозицією, але вирішив піти почитати відгуки людей. На перших кількох сайтах що я відвідав відгуки про Їхні курси були майже виключно дуже позитивні, навіть якісь шаблонні, (мені так здалося) али коли я перейшов сюди, побачив іншу ситуацію. Майже всі позитивні відгуки закінчуються в 2019-му році, а далі повне недовольство, при цьому оцінка на сайті 4,9 що мені здалося дивним. Ці моменти відбили мені бажання зв'язуватись з ними.
В інстаграмі побачила їх рекламний пост з безкоштовним тестом "яка професія в ІТ вам підходить". Щоб отримати результати, треба ввести не тільки мейл, а й номер телефону і це ще не все... Також тобі нав'язують перейти за посиланням в телеграм, інакше результатів не побачиш. Після результату одразу в телеграм приходить реклама "безкоштовного марафону". І впродовж пари годин намагаються дзвонити (звісно,... Читати відгук В інстаграмі побачила їх рекламний пост з безкоштовним тестом "яка професія в ІТ вам підходить". Щоб отримати результати, треба ввести не тільки мейл, а й номер телефону і це ще не все... Також тобі нав'язують перейти за посиланням в телеграм, інакше результатів не побачиш. Після результату одразу в телеграм приходить реклама "безкоштовного марафону". І впродовж пари годин намагаються дзвонити (звісно, з метою нав'язати їх марафон), якщо вказав невірний номер - отримуєш імейл "ми не можемо з тобою зв'язатися". Ну я розумію, що ці тести - завуальоване запрошення, але. Одного листа на мейл цілком достатньо, щоб зацікавити людину. А тут мейл, телефон, телеграм... 🤦🏻♀️Дуже нав'язливо, тому враження про курси апріорі не дуже.
Чудовий демо-курс з UX/UI дизайну для початківців. Завдяки йому ви навчитесь основам UX/UI дизайну, розібратись з програмою Figma і створите свій перший дизайн сайту чи мобільного застосунку
Курси Go IT - це захоплива подорож у світ програмування. Я вражений якістю викладання та доступністю матеріалів. Чудова команда викладачів і підтримки завжди готова допомогти. Дякую Go IT за відмінний досвід навчання!
Вдало організовані тест-драйви захоплюють відразу і допомагають потенційним учням зрозуміти ази матеріалу. Звичайно вибір за вами, але те як відзначимо і професійно тут відносяться до учасників заслуговує похвали
Переваги:
Чітка структура
Доступно викладений матеріал
Теоретичний супровід до кожного практичного завдання
Чудовий курс, все зрозуміло, багато цікавої інформації та супер привітні ментори! Вони завжди готові допомогти і розповісти. Доступно пояснюють і покроково показують, навіть дитина змогла б навчитися!
Круті! Проходила марафон (тест драйв) по професіям. Ментори та лектори максимально професійні. Теорія та практика подається легко, насичено та цікаво. Атмосфера в чаті підтримуюча; ніби ти не початківець, не учасник, а разом з колегами лайтово спілкуєшся по роботі. Не хочеться залишати таку компанію. Дякую за досвід!
Я дуже вдячний GoIT за марафони, які вони постійно влаштовують. Один з них допоміг мені наважитсь розпочати повноцінне навчання на курсі Fullstack Developer. Вже пройшов перший тиждень навчання, я в захваті від того, як грамотно все організовано і сплановано. Сподіваюсь, вже наступним відгуком буду дякувати GoIT за зміну мого життя і новий обрій перспектив!
Пройшов марафон IT професій від GO IT, який дав можливість спробувати себе у різних напрямках. Дуже крута ідея!!! Сподобалася атмосфера на марафоні: круті лектори, які на доступній мові розповідають про тонкощі в ІТ сфері, ментори - надають підтримку і допомагають з приводу різних питань, та й взагалі в GO IT дуже крута команда спеціалістів!!!
Хочу подякувати команді GoIT за можливість спробувати різні напрямки в IT. Мені як людині, яка дуже далека від цього всього, все було зрозуміло що і як робити. Тому тут дійсно все доступно пояснюють. І ще великий плюс що на зв'язку є весь час ментори які можуть допомогти вирішити питання.
GoIT. Курси після яких ви залишитеся з "голою сракою"
Я закінчила курс по ux/ui дизайн в середині грудня 2023 року. Вчасно виконувала домашні, ментори відзначали роботи, як хороші, навіть відзнаку там отримала. Виконувала всі рекомендації по працевлаштуванню від так званого карєрного центру. І в результаті 0 запрошень на співбесіди, при активному пошуку і розсилок резюме протягом 3 місяців, не одобрили... Читати відгук НЕ РЕКОМЕНДУЮ даремно витрачати гроші і час на навчання.
Я закінчила курс по ux/ui дизайн в середині грудня 2023 року. Вчасно виконувала домашні, ментори відзначали роботи, як хороші, навіть відзнаку там отримала. Виконувала всі рекомендації по працевлаштуванню від так званого карєрного центру. І в результаті 0 запрошень на співбесіди, при активному пошуку і розсилок резюме протягом 3 місяців, не одобрили навіть заявки на безкоштовне стажування з таким бекграундом.
Зараз галузь IT переживає значний спад, відбуваються масові звільнення, зниження зарплат. І для випускників онлайн шкіл там місця Н-Е-М-А-Є.Самі подумайте, випускники профільних закладів після декількох років навчання не можуть подовгу працевлаштуватися, тому не реагуйте на активний маркентинг онлайн шкіл, ви тільки витратите час і немалі гроші. Краще пройдіть відеокурси на Youtube, це хоч і повільніше, але, в кінцевому рахунку, результат ТАКИЙ ЖЕ😂, а потім запишіться на стажування від відомих компаній, тоді шанси хоч якійсь є.
А так, це просто голий ентузіазм, мед, який вам залиють онлайн школи, щоб отримати гроші. МАРКЕТИНГ у них на високому рівні. Тому цінуйте свій час іприбережіть гроші для кращих вкладень.
Бажаю усім успіху при зміні професії. Все вдасться😇. Просто краще моніторте ринок праці і більше часу витрачайте на дослідження галузі. Тут підготовча фаза має вирішальну роль.
Відгук після завершення курсу і 6 місяців пошуку роботи
На курси я потрапив після марафону, по завершенні якого на нас наділи рожеві окулярі і розказували про шалені зарплати,... Читати відгук Пройшло пів року як я завершив курси Bootcamp FullStack Developer від GoIT про що хочу вам розповісти. Натикаюся на безліч позитивних відгуків на різних платформах від людей які пройшли марафон, що піднімає рейтинг школи і вводить людей в оману.
На курси я потрапив після марафону, по завершенні якого на нас наділи рожеві окулярі і розказували про шалені зарплати, про затребуваність спеціалістів і багато інших речей, щоб заманити якомога більше людей на курс. Також підкупала, так звана, «гарантія працевлаштування», тобто нам обіцяли повернути кошти у випадку якщо ви не знайдете роботи впродовж 6 місяців по завершенню курсів, що як виявилося є тільки маркетингом.
Хоча нас запевняли, що навчання разом з виконанням домашнього завдання буде завершуватися приблизно о 20:00, насправді доводилося вчитися щодня до глибокої ночі, щоб дійсно засвоювати матеріал і встигати виконувати домашнє завдання, виконання якого також впливає на «гарантію». Все було б нічого, якщо б дані зусилля дали результат і ми були б конкурентноспроможними на ринку праці. Блок з Node JS існує лише для галочки в резюме, ми не мали практичних занять, лекції були дуже сухі і поверхневі. Школа не випускає FullStack розробників, про що свідчить відсутність підготовчих матеріалів до технічної співбесіди з даного блоку, хоча з усіх попередніх такі матеріали є!!! Десь після четвертого місяця навчання я почав відгукуватися на вакансії які просто летіли в нікуди, оскільки я не отримував жодного зворотнього зв’язку, на що представники школи казали просто відгукуватися далі, для них числа 60-100 відгуків зовсім не великі цифри. Також я майже не зустрічав вакансій, стек необхідних технологій якої повністю збігається з тим, чого нас вчили.
Також хочу розказати про так звану «гарантію працевлаштування». Школа робить все, щоб ви її ніколи не отримали, і не в плані, що вона шукає для вас вакансії, а ставить вас в такі умови, в яких ви просто її втратите. Ви втрачаєте гарантію, якщо не встигли зробити всі домашні завдання під кінець вивчення блоку, або якщо ви не засвоюєте матеріал і хочете перевестися до іншої групи, або на інший формат навчання, також в ході навчання додаються додаткові умови і завдання які також впливають на гарантію. Після проходження курсу на вас чекає тест де на одне питання вам дається 40 секунд, питання відкриваються по одному і не можна змінювати своєї відповіді. Ви можете не пройти тест набравши 93%!!! правильних відповідей за все тестування. Для нашої групи тест був поставлений посеред проходження блоку React Native, проходження якого також впливає на гарантію. На початку навчання в групі було більше 30 людей, до тестування дійшло 11 людей і те з урахуванням людей, які доєднювалися до нашої групи. Тестування не здав ніхто!!! Також я не чув про працевлаштованих людей з моєї групи.
Ще розкажу за “кар’єрний центр”. Люди максимально не зацікавлені в вашому працевлаштуванні. Нам дали шаблон резюме, шаблон відповідей на питання рекрутерів. А тепер уявіть себе на місце роботодавця: тисячі максимально схожих резюме студентів зі схожими проектами в портфоліо, як виділятися коли одногрупник який видавав чужі роботи за свої має не гірше резюме і сертифікат за інших. Ви б могли подумати, що покажете свої знання на співбесіді, але вас туди не запрошують!!! Говорив зі своїм координатором за кар’єрну консультацію, так консультант вийшов на зв’язок через місяць, коли я вже був вимушений повернутися на попередню роботу, через відсутність перспектив з працевлаштуванням!!!
Ось що я отримав вирішивши піти на дані курси. Я звільнився з роботи в такий непростий час і вклав всі свої збереження в дані курси. Протягом шести місяців я важко працював щоб вивчитися і мати змогу влаштуватися на кращу роботу, але зараз я повернувся на попереднє місце праці, з жахом розумію, що ринок молодих IT спеціалістів переповнений, що людей скоротчують і потрібно було йти бодай якусь роботу щоб якось існувати далі.
Відгук про марафон GoIT
+ як для новачка, легко, зрозуміло і цікаво все пояснюється по пунктах
+ показано як на практиці, що таке, що робити і що з того получиться, якщо працювати
+ приємні бонуси (відео , література і т.п.) за виконання домашніх завдань
+ розіграш в кінці марафону... Читати відгук + хороший старт (пройшовши марафон дізнався і зрозумів для себе що таке іт)
+ як для новачка, легко, зрозуміло і цікаво все пояснюється по пунктах
+ показано як на практиці, що таке, що робити і що з того получиться, якщо працювати
+ приємні бонуси (відео , література і т.п.) за виконання домашніх завдань
+ розіграш в кінці марафону - мега бонус
+ підтримка команди на всіх етапах
і хоч не всі після марафону нажаль долучаються до основного навчання з різних причин (хто ще шукає, що йому краще підійде , а хто з фінансових питань і якогось страху чогось нового), впевнено кажу, що інформацію для старту на марафонах і демо курсах команда GoIT надає безцінну- цікаво і зрозуміло.
отже, хочу подякувати за величезну працю команді, успіхів, максимально можливих вдячних і щасливих студентів з історіями успіху
Про марафон тестировщика
Відгук на марафон
Правдивий відгук від студента
Висновок: Занадто важкі для початківця, більше для тих хто вже підготовлений або тямущий. Потрібна неймовірна витримка і непереборне бажання, бо пахати будете як віл і при цьому часто доведеться самому вирішувати купу проблем при виконанні д/з. Не вірте тому що ці курси підійдуть для тих хто паралельно працює, так ви можете паралельно працювати а після роботи займатись навчанням, та якщо навіть врахувати складність та насиченість д/з, то це капець як складно буде. Досить слабка активність менторів, в основному так що ти сам ломаєш голову над всіма проблемами і кожний сам за себе, бо ментор всього один і доводиться довго на нього чекати. Чудові лектори, та лекції занадто довгі та насичені цінною інфою. Важкий для розуміння конспект. Багато цінної інфи, та як на мене її так багато що навіть року навчання мало, адже в багатьох часто каша в голові і не знаєш як до купи все зібрати. Курси англійської малоефективні, не раджу. Переваги: Хороше ставлення, професійні викладачі, записи лекцій, є додаткові групові заняття з записами, додаткові матеріали в конспекті (хоча без практики). І на додаток скажу одразу, якщо ви бачите по собі що витримки та усидливості може не вистачити або не впевнені що програмування це ваше, то краще не ризикуйте і 300 разів подумайте, бо якщо на якомусь етапі терпець увірветься, то гроші вам вже ніхто не поверне. Певна річ що на прийомі вам цього не скажуть, бо як не є курси платні, а заробити вони зацікавлені.
Мой отзыв об айти
Відгук про марафон з Кибер безпеки GoIt
Відгук про марафон з Кібер безпеки
Відгук про курс в кібербезпеці
Демокурс HTML&CSS
Дякую за марафон!
Марафон з Кібербезпеки
Марафон з кібербезпеки
Марафон з кібербезпеки
Марафон з КіберБеспеки
Марафон! КіберБезпека
Шкода що не розігрують безкоштовний курс серед марафонців
Марафон з кібербезпеки
Коротко про основне
Марафон http, css
Нав'язують свої курси
Ну я розумію, що ці тести - завуальоване запрошення, але. Одного листа на мейл цілком достатньо, щоб зацікавити людину. А тут мейл, телефон, телеграм... 🤦🏻♀️Дуже нав'язливо, тому враження про курси апріорі не дуже.
GoIT Demo-курс UX/UI Design
Чудова можливість перевірити та вдосконалити свої навчики та знання
Якщо ви досі не визначились - вам сюди
Чудова компанія та прекрасний марафон
Дякую за марафон!
Перший досвід в IT з GoIT та інших не шукаю:)
Марафон від GoIT допоміг наважитись
Дякую команді GO IT
Чудовий 8-денний марафон
І ще великий плюс що на зв'язку є весь час ментори які можуть допомогти вирішити питання.