Национальный Институт Рака отзывы клиентов / страница 21

Київ, вулиця Михайла Ломоносова, 33/43
Национальный Институт Рака отзывы клиентов
Национальный Институт Рака
3.5 5
1770 отзывов / 695099 просмотров
Важно! В целях актуальности, рейтинг и результаты отзывов, отображаемые на графике, вычисляются на основании 100 последних отзывов
Отзывы с пометкой "Проблема решена" не учитываются

Відгук про лікарів

Наталія Наталія 17 октября, 2019 год
Доброго дня. Хочу висловити подяку за чуйне ставлення, професіоналізм та людяність зав. відділення пухлин стравоходу і шлунку Кондрацькому Юрію Миколайовичу та лікуючому лікарю Колеснику Андрію Володимировичу. Лікарі з великої букви. А також надіюсь на Ваше подальше кваліфіковане лікування мого тата.

Відділення пухлин стравоходу та шлунка

Наталія Наталія 17 октября, 2019 год
Дуже вдячна колективу Відділення пухлин стравоходу та шлунку, а особливо завідуючому Кондрацькому Юрію Миколайовичу та лікарю Колеснику Андрію Володимировичу за лікування мого тата.
Звернулись 1,5 місяця тому, коли тато, майже не міг ходити та дуже кашляв. Завдяки високому професіоналізму ці лікарі значно покращили стан здоров‘я мого тата!
Коли тато знаходиться у стаціонарі, то завжди розказує про уважне та чуйне... Читать отзыв
Дуже вдячна колективу Відділення пухлин стравоходу та шлунку, а особливо завідуючому Кондрацькому Юрію Миколайовичу та лікарю Колеснику Андрію Володимировичу за лікування мого тата.
Звернулись 1,5 місяця тому, коли тато, майже не міг ходити та дуже кашляв. Завдяки високому професіоналізму ці лікарі значно покращили стан здоров‘я мого тата!
Коли тато знаходиться у стаціонарі, то завжди розказує про уважне та чуйне відношення з боку працівників відділення!
Низький Вам уклін та натхнення у Вашій праці на довгі роки!!!

Подяка Стаховському Олександру Едуардовичу

Носенко С Носенко С 15 октября, 2019 год
В червнi 2019 року менi була проведена радикальна простоектомiя лiкарем Стаховським Олександром Едуардовичем.Почуваюсь зараз добре. Хочу висловити подяку лiкарю вiд Бога та всiй його дружнiй командi, якi оточують турботою та роблять все можливе та неможливе
Дуже радий,що був прооперований саме тут i кращими спецiалiстами.Дякую Вам прекрасний лiкарю за Вашу нелегку працю.Бажаю Вам сил терпiння, довголiття
Щира подяка всьому вiддiленню... Читать отзыв
В червнi 2019 року менi була проведена радикальна простоектомiя лiкарем Стаховським Олександром Едуардовичем.Почуваюсь зараз добре. Хочу висловити подяку лiкарю вiд Бога та всiй його дружнiй командi, якi оточують турботою та роблять все можливе та неможливе
Дуже радий,що був прооперований саме тут i кращими спецiалiстами.Дякую Вам прекрасний лiкарю за Вашу нелегку працю.Бажаю Вам сил терпiння, довголiття
Щира подяка всьому вiддiленню малоiнвазiйноi та ендоскопiчноi хiрургii.
Достоинства:
  1. Уважний та турботливий персонал
Недостатки:
  1. Харчування

Нужен онколог-уролог

Марина Марина 10 октября, 2019 год
Здравствуйте, подскажите пожалуйста есть ли хороший онкоуролог в Институте рака, если кто сталкивался и может что-то подсказать, как попасть на прием? И есть ли возле клиники недорогое жилье, если есть контакты? Спасибо
Шановна Марино!
У відділенні онкоурології Інституту Раку працюють дійсно високопрофесійні фахівці. За посиланням можете ознайомитися більш дітально з лікарями відділення http://unci.org.ua/naukovo-doslidne-viddilennya-plastychnoji-ta-rekonstruktyvnoji-onkourologiji/
Показать 1 ответ

У кого можно получить консультацию

Людмила Людмила 9 октября, 2019 год
У дочери обнаружили узел в левой доле щитовидной железы...к какому врачу можно обратиться за консультацией.ранее обращались в онкоинститут с другой проблемой ,и очень благодарны врачам этого института.спасибо..

Черныш Валерия Олеговна

Калиниченко Анастасия . Калиниченко Анастасия . 8 октября, 2019 год
Очень много прекрасных слов можно сказать об этом докторе!!! Но скажу главное - удивительно внимательная, вдумчивая, высоко профессиональная ,отзывчивая,с удивительной энергетикой ,отличным чувством юмора, собранная, к тому же бесконечно обаятельная и очаровательная женщина!!! Дай бог ей ещё очень долго работать в этой безумно сложной сфере и спасать много много женских жизней!!! Люблю Вас очень и благодарю за всё!!!

Прошу про допомогу

Гость Гость 7 октября, 2019 год
Доброго вечора. В мого батька злоякісне новоутворення лівої нирки. 0684266816 кому не важко , подзвоніть, хто стикався з таким , ми не знаємо до кого звернутися. Ми у відчаї. Буду дуже вдячна.
Доброго дня! Рекомендуємо звернутися у відділення онкоурології Інституту Раку http://unci.org.ua/naukovo-doslidne-viddilennya-plastychnoji-ta-rekonstruktyvnoji-onkourologiji/

таня Чернігівська обл

Гость Гость 6 октября, 2019 год
мені поставили діагноз/ виявлені зміни в середньому середньостінні можуть відповідати новоутворенню стінки стравоходу враженому л/в це після проведеного контрастного кт. Мене направили на консультацію до інституту раку. Підкажіть лікаря до якого можна записатися на консультацію.Консультація платна чи ні. Дякую

Рак голосовой связки

Гость Гость 4 октября, 2019 год
Добрый день, посоветуйте пожалуйста хорошего Лор врача, у свекра рак голосовой связки не знаем к кому обратиться. Спасибо!
Достоинства:
  1. Помогите

Дякую за врятоване життя!!!

Ангеліна Колісніченко Ангеліна Колісніченко 1 октября, 2019 год
Коли дізнаєшся діагноз - одразу думаєш, що все, кінець. Перший проблиск надії на життя з'явився у кабінеті лікаря-гематолога Філоненко Катерини Сергіївни. Професійно оптимістично доброзичливо лікар пояснила, що це за хвороба, відповіла на всі питання, пояснила графік хімій. Далі - лікування, паніка, коли щось "не так" після хімій, але лікар була завжди поруч, навіть на відстані, постійні консультації, професійні поради, усе... Читать отзыв Коли дізнаєшся діагноз - одразу думаєш, що все, кінець. Перший проблиск надії на життя з'явився у кабінеті лікаря-гематолога Філоненко Катерини Сергіївни. Професійно оптимістично доброзичливо лікар пояснила, що це за хвороба, відповіла на всі питання, пояснила графік хімій. Далі - лікування, паніка, коли щось "не так" після хімій, але лікар була завжди поруч, навіть на відстані, постійні консультації, професійні поради, усе це дало повний відгук на лікування. Пройшло вже майже 2 роки, я - жива і щиро вдячна за це моїй лікарці Катерині Сергіївні. А ще професору, яка проводила консультації, медперсоналу. Пам'ятаю, коли медпрацівник на рецепції, бачачи мій пригнічений стан, ще тоді, на початку, сказала: "Ви боїтеся, що ви тут? Не треба, тут рятують життя" Дякую за моє врятоване життя!!! Лікарям хочу побажати здоров'я, перемог у боротьбі за наші життя! У Бога прошу, аби з'явилися ліки, які б лікували будь-який рак не будь-якій стадії.
Достоинства:
  1. Відношення і професіоналізм лікарів
Недостатки:
  1. Умови перебування у лікарні.

Консультація у Лялькіна С.А.

Віталій Віталій 28 сентября, 2019 год
Яким чином і де якнайшвидше можна отримати консультацію у Лялькіна Сергія Анатолійовича? У дружини через 11 років після операції рецидив з метастазами. Пухлина гормонозалежна

Шепиль Олександр Володимирович

Вова Вова 26 сентября, 2019 год
Без будь-яких перебільшень для нас це Лікар від Бога. Прикро, що через гучний, комусь дуже потрібний скандал, сотні людей не отримають кваліфікованої допомоги. Ми починали лікуватися два роки тому і нам є що сказати і про Лікаря і про відділення яке просто "ожило" при Шепілю. З нас ніхто ніколи не требував ніяких внесків, "хімію" безкоштовну нам завжди пропонували яка... Читать отзыв Без будь-яких перебільшень для нас це Лікар від Бога. Прикро, що через гучний, комусь дуже потрібний скандал, сотні людей не отримають кваліфікованої допомоги. Ми починали лікуватися два роки тому і нам є що сказати і про Лікаря і про відділення яке просто "ожило" при Шепілю. З нас ніхто ніколи не требував ніяких внесків, "хімію" безкоштовну нам завжди пропонували яка була на той час в наяності в інституті.... Мені до гіркоти і сліз прикро за ситуацію, що склалася з Олександром Володимировичем. Сил Вам, Лікарю. Прошу різних там ботів не поливати нікого брудом під цим коментарем, нам Шепіль допоміг, і допоміг і зараз допомагає БЕЗКОШТОВНО!!!! розумію що всим не реально вгодити, для нас же Олександр Володимирович як найрідніша людина, хто пройшов через такі випробування мене зрозуміє. Анна та Володимир. надіюсь Лікар нас згадав....
Достоинства:
  1. Шепіль - людина яка дає надію і її виправдовує, шикарне почуття гумору і високий професіоналізм.
Недостатки:
  1. Їх не існує.

Велика і особлива подяка професору Висоцькому Аркадію Григоровичу.

Сім*я Руденко Луганська обл. , м. Лисичанськ Сім*я Руденко Луганська обл. , м. Лисичанськ 22 сентября, 2019 год
Моєму чоловіку видалили легеню півтора року тому (5.05.2018). На цей час він почувається добре: дача, рибалка. Ми відвідали внуків у Криму, подорожували по Карпатах в цьому році. Чоловік почав бігати, займається фізичними вправами. Якби не Аркадій Григорович, то страшно про це думати, чоловіка, тата і улюбленого дідуся вже б не було в живих.
Достоинства:
  1. Нам поталанило, весь персонал був уважним, у відділенні ремонт, душ.
Недостатки:
  1. немає

Хочу выразить благодарность врачам

Голикова Г. Голикова Г. 20 сентября, 2019 год
Несколько дней назад выписалась из больницы мама. Хочется выразить благодарность докторам Борисюку Богдану Онуфриевичу и
Фирчук Иванне Ивановне за профессионализм, внимание и своевременно оказанную помощь!!!! Спасибо Вам огромное!!!

Нужна консультация

Лана-ланочка Лана-ланочка 16 сентября, 2019 год
Добрый день! Подскажите, пожалуйста, хорошего торакального хирурга. Очень нужна консультация!!! Если можно контакты. Спасибо

Передозування препаратами

Ткаченко Катерина Ткаченко Катерина 16 сентября, 2019 год
Ось уже більше трьох місяців не перестає боліти моє серце. Син,Сергійко, пішов з життя 29 травня 2019 року. Йому ледь виповнилося 24 роки Я довго вагалась, але все ж вирішила написати. Отже, хочу сказати: якщо до вас чи до ваших рідних прийшло лихо, імя якому рак – ніколи повністю не покладайтеся на ваших лікарів, адже вони не Боги, а... Читать отзыв Ось уже більше трьох місяців не перестає боліти моє серце. Син,Сергійко, пішов з життя 29 травня 2019 року. Йому ледь виповнилося 24 роки Я довго вагалась, але все ж вирішила написати. Отже, хочу сказати: якщо до вас чи до ваших рідних прийшло лихо, імя якому рак – ніколи повністю не покладайтеся на ваших лікарів, адже вони не Боги, а такі ж самі люди як і ми з вами, і вони також можуть помилятися. Намагайтеся дізнатися якомога більше інформації про поставлений діагноз від інших медичних працівників, не соромтеся розпитати хворих.
Все почалося в далекому 2012 році, коли у моєї кровиночки на шиї з’явилися опухлі лімфовузли. Лікарі довго не могли визначити точний діагноз. Після численних аналізів і спостережень все ж дійшли висновку, що це «Лімфогранулематоз». Лікували в Полтавському онкологічному диспансері хіміотерапією. І коли хвороба відступила – ми були на сьомому небі від щастя. Але не так сталося як гадалося: Через 2 роки хвороба повернулася, але вже назва їй «Лімфома». Знову лікарня, знову аналізи, хіміотерапія. Кілька місяців лікування і стан здоров’я мого Сергійка пішов на поправку. Але і це було не останнє випробування у його житті. Через деякий час хвороба знову розцвіла з новою силою, але вже цього разу – це була «Хвороба Кастлемана». І знову все спочатку… (тільки я не можу зрозуміти, чому три діагнози і всі різні. Як же лікуватися? можливо онко й не було?). Але вже цього разу нас відправили на консультацію в Київський Національний інститут раку.
Перед від’їздом, в Полтавському онкодиспансері нас попередили, що по Кастлемана будуть лікувати Сергійка дороговартісним препаратом «Ритуксімаб».
Переступивши поріг цього інституту, я мала величезну надію, адже заклад надзвичайно авторитетний. 1 раз у 21 день ми прибували на лікування. Але лікували його не тільки «Ритуксімабом». До нього лікарі додали ще й хіміотерапію, що і стало для Сергійка фатальним. Сину просто передозували ліки під час чергового курсу хіміотерапії. Звичайно, у мене немає доказів, бо корпоративна етика не дозволила патологоанатому написати правду у своєму висновку. Та я на власні очі бачила який вигляд мали серце і легені моєї дитини (спортсмена, до речі !). Це було суцільним місивом, а експерт зізнався, що такий вигляд можуть мати органи лише 90-річної людини, і що у Сергійка сильна хімічна інтоксикація(отруєння хімічними препаратами). Призначені хіміопрепарати просто спалили серце, не кажучи вже про легені та печінку. Всього півтора місяці пройшло після шести курсів хіміотерапії. Сєрьожа побув дома всього 1,5 місяці. Потім його стан погіршився і ми звернулися у Полтавський онкологічний диспансер, в якому лікарі боролися за його життя до останньої хвилини, лікуючи не онко хворобу, а вже хімічну інтоксикацію. Під час першого огляду лікарі повідомили мені, що у мого сина серце збільшене в 3 рази за норму і працює лише на 30%, а легені вже почали розкладатися. Лікування не допомагало, все його тіло почало отікати. За дев’ять днів дитини не стало. Його сердечко просто не витримало таких навантажень.
Тому я, як мати, закликаю усіх: не зачаровуйтеся гарною вивіскою Київського Національного інституту раку. Перевіряйте що, коли, з якої тари крапають вам чи вашим рідним. По можливості – купуйте препарати самостійно, слідкуйте чи саме їх вводять у систему. Розпитуйте лікарів постійно, адже від їхніх помилок хтось може втратити життя! Вимагайте, щоб усе було задокументовано, зберігайте всі довідки та виписки і на вимогу віддавайте лише копії. Обов’язково прочитайте в інструкції до лікарських засобів про їхню побічну дію, поєднання з іншими ліками і скажіть медперсоналу, якщо раптом чогось не зрозуміли чи у чомусь засумнівалися.
Сподіваюсь мій відгук допоможе комусь під час лікування. Бажаю всім перемогти свої недуги.

Отличное обслуживание

Кащенко с.р Кащенко с.р 11 сентября, 2019 год
Хотим выразить благодарность всему персаналу отделения амбулаторного лечения химии терапии доктор шепель и всем медсестрам

Лялькин С.А.

Ира Ира 6 сентября, 2019 год
Очень неоднозначный доктор. Поехали по совету знакомых, возвращаться к нему не хочется. Корона на голове, видимо плохо "задобрили".

Профессор Стаховский Э.А.

Ирина Ирина 3 сентября, 2019 год
Самый лучший не только в Украине, но и в Европе! Без преувеличения. Если вы попадете к нему в руки - считай, вы спасены. Умнейший доктор, профессор, очень чуткий, сдержанный, спокойный. Сделал операцию моему отцу при сложных вводых данных ( слабое сердце и угроза кровотечения при низких тромбоцитах). отказали все, но не он. отменил химию и биопсию, назначенную его сыном. Провел... Читать отзыв Самый лучший не только в Украине, но и в Европе! Без преувеличения. Если вы попадете к нему в руки - считай, вы спасены. Умнейший доктор, профессор, очень чуткий, сдержанный, спокойный. Сделал операцию моему отцу при сложных вводых данных ( слабое сердце и угроза кровотечения при низких тромбоцитах). отказали все, но не он. отменил химию и биопсию, назначенную его сыном. Провел мастерски операцию, папа бегает ракетой теперь ( был Ca мочевого пузыря). Врач от Бога, мы будем молиться за ваше здоровье, Эдуард Александрович! Пусть ваши золотые руки никогда не болят. Лечащий врач - Кононенко А.А. - тоже очень умный доктор, заведующий отделением онкоурологии, ассистировал профессору. все 10 дней, проведенные в отделении, мы чувствовали заботу от этих двух людей. Самая приятная медсестра там - Инночка. мой отзыв - от начала до конца - чистая правда. всем здоровья и добра!
Достоинства:
  1. светило медицины
Недостатки:
  1. нет

Профессор Стаховский Э.А.

Ирина Ирина 3 сентября, 2019 год
БЕЗ преувеличения - могу сказать что это ЛУЧШИЙ врач в Европе ( да, это правда!) по онкоурологии. Очень сдержанный, спокойный, говорит все по делу, спас моего отца, взялся за операцию при сложных данных( слабое сердце и возможность кровотечения, тк были низкие тромбоциты). Отказали ВСЕ, кроме него. Низкий поклон Вам. Доктор от Бога. Пусть ваши золотые руки никогда не болят.... Читать отзыв БЕЗ преувеличения - могу сказать что это ЛУЧШИЙ врач в Европе ( да, это правда!) по онкоурологии. Очень сдержанный, спокойный, говорит все по делу, спас моего отца, взялся за операцию при сложных данных( слабое сердце и возможность кровотечения, тк были низкие тромбоциты). Отказали ВСЕ, кроме него. Низкий поклон Вам. Доктор от Бога. Пусть ваши золотые руки никогда не болят. Все, кто пишет грязные слова про Эдуарда Адександровича - побойтесь Бога, мы все под ним ходим и наговаривать просто подло! Если Вам посчастливилось попасть в руки к данному доктору - Вам очень повезло...еще раз СПАСИБО за спасенную жизнь!!!
Достоинства:
  1. очень знающий, спокойный, интеллигентный, сочувствующий
Недостатки:
  1. ни одного нет!

Филоненко - очень грамотный спец своего дела!

Анастасия Анастасия 27 августа, 2019 год
Для меня, как пациента и молодой современной девушки очень важно знать, что твой доктор развивается, участвует в международных конференциях, изучает дополнительную литературу, да и просто идёт в ногу со временем! Спасибо Екатерине Сергеевне за это! Ответственность, глубокие знания своего дела, внимание к пациенту, оперативность действий - этими словами вкратце могу охарактеризовать этого доктора. Спасибо за жизнь!

Коли думали що це ДНО

Миколай Миколай 23 августа, 2019 год
Та знизу постукали
Сьогоднi прийшли в полiклiнiку на чергову хiмiю- та зову сидит Шепiль! Ще й посмiхаеться. В мене слiв нема. Такий скандал, НАБУ, СБУ - зловили на гарячому а вiн й далi працюе. Сьогоднi прийняв безкоштовно, мабуть боiться (мiсяць тому заплатили 16 тыс грн за лiки).
Недостатки:
  1. Страшна корупцiя

СПАСИБО ЗА ЖИЗНЬ!!!

Светлана Светлана 23 августа, 2019 год
Лечилась в отделении малоинвазионной та эндоскопической хирургии. Меня вернули к жизни и это не пустые слова. Сколько доброты, тепла, уважения к пациентам, мастерства, самоотдачи не встречала за свои 53 года нигде.
+ отделение созданное Богом
- жаль что нельзя таких отделений организовать еще, и еще. и еще - очень уж в них нуждаются

Подяка Уповноваженому з антикорупційної роботи в інституті раку

Андрій Андрій 22 августа, 2019 год
Хочу висловити подяку уповноваженому з антикорупційної роботи, нарешті злочинців у халатах, які заробляли на онкохворих затримано і будемо сподіватись, що суд винесе їм справедливе покарання. Я особисто лікувався в поліклініці, спілкувався із головним лікарем, проходив сеанси хіміотерапії, неодноразово платив чималі кошти. Великий респект, продовжуйте робити свою справу!!!

Віддам ліки

Гость Гость 22 августа, 2019 год
Залишився порошок для ін'єкцій солу-медрол. Полегшує дуже добре стан після хіміотерапії. Віддам!!!
Термін придатності до вересня.
Достоинства:
  1. Рятують людей
Недостатки:
  1. Залежить від відділення

Ужасное место

Дмитрий Владиславович Дмитрий Владиславович 21 августа, 2019 год
Направили с областного центра на консультацию к химиотерапевту. Очереди нереальные, грязище, врач нормальный но капельницу ждали 2 часа- это как вообще? На вопрос почему так, это же больные люди- ответ у нас нет медсестёр.
Достоинства:
  1. Бесплатные лекарства
Недостатки:
  1. Очереди на капельницу по 2 часа.

хорошая педагогическая база для студентов

Любовь Шеина Любовь Шеина 20 августа, 2019 год
Высоко профессиональный коллектив, который активно участвует в различных научных международных проектах. У таких специалистов есть в чем перенять многолетний опыт.
Достоинства:
  1. студенты имеют возможность ознакомится с различными современными медицинскими технологиями и приборами на практике.
Недостатки:
  1. условия аудиторий желают капитального ремонта, но это больше вопрос к привлечению финансированию

Институт рака здесь помогают.

Ольга Игнатова Ольга Игнатова 18 августа, 2019 год
Нам тоже помогли в Институте Рака. Я хочу выделить человека который помог и спас мою дочь .Таких врачей в наше время еденицы.В нашем городе нас с ребенком гоняли от одного врача к другому.на протяжении полугода.Аркадий Григорьевич Высоцкий сделал дочери операцию непобоюсь этого слова на высочайшем профессиональном уровне. Моя семья будет молиться за Аркадия Григорьевича. Такие врачи боряться за жизнь человека... Читать отзыв Нам тоже помогли в Институте Рака. Я хочу выделить человека который помог и спас мою дочь .Таких врачей в наше время еденицы.В нашем городе нас с ребенком гоняли от одного врача к другому.на протяжении полугода.Аркадий Григорьевич Высоцкий сделал дочери операцию непобоюсь этого слова на высочайшем профессиональном уровне. Моя семья будет молиться за Аркадия Григорьевича. Такие врачи боряться за жизнь человека а неставят это на поток.Центр Рака это единственное место где нам помогли и не отказались от нас.

КОНФЛІКТ ТАЛАНТУ І ДЕБІЛІВ

Гость Гость 18 августа, 2019 год
Іншими словами подію, яку озвучили в медіа, не назвати. Єдина в державі УКРАЇНА медична установа, де реально рятують від смерті людей. Проте, рятують людей реально одиниці надзвичайно талановитих лікарів, при цьому основна маса "рятівників" займаються лише інтригами, цькуванням і підставами лікарів, які рятують людей. Що ж поробиш, коли в житті завжди бездарність "виїзджала" на підлості. Я, людина, похована "коновалами"... Читать отзыв Іншими словами подію, яку озвучили в медіа, не назвати. Єдина в державі УКРАЇНА медична установа, де реально рятують від смерті людей. Проте, рятують людей реально одиниці надзвичайно талановитих лікарів, при цьому основна маса "рятівників" займаються лише інтригами, цькуванням і підставами лікарів, які рятують людей. Що ж поробиш, коли в житті завжди бездарність "виїзджала" на підлості. Я, людина, похована "коновалами" обласного рівня, яку, можна сказати, воскресили в Національному інституті раку, хотів би звернутися, до тих людей, що вершать зараз правосуддя,- згадайте історію комуністичної боротьби з лікарями і наслідки боротьби і ... завжди памятайте, що Ви і Ваші рідні в даний час на всі 99 відсотків маєте шанс захворіти на рак. Маючи гіркий досвід, запевняю Вас, що спасіння Ви зможете знайти лише в Національному інституті раку. Люди, які рятують і лікують людей, наживатися на бідних не будуть. Що ж, бездарність вперед, - вас багато, вас не подолати !!!

Важно!!!советую ознакомится с текстом.

Ирина Ирина 17 августа, 2019 год
Добрый день,хочу поделиться своей историей которая случилась 27.06.19года. У моей мамы меланома третьей стадии с рецидивом на надпочечник. Операцию нам не назначали пока опухоль не достигла 20 сантиметров.весь этот период мы сдавали дорогостоющие анализы,и ни один не показал точный диагноз. Врачи не зная точного диагноза взялись за операцию. Перед операцией оплатили 13тысяч расходных материалов,в списке были даже халаты и... Читать отзыв Добрый день,хочу поделиться своей историей которая случилась 27.06.19года. У моей мамы меланома третьей стадии с рецидивом на надпочечник. Операцию нам не назначали пока опухоль не достигла 20 сантиметров.весь этот период мы сдавали дорогостоющие анализы,и ни один не показал точный диагноз. Врачи не зная точного диагноза взялись за операцию. Перед операцией оплатили 13тысяч расходных материалов,в списке были даже халаты и хирургические наборы,а разве институт Рака не спонсируют?Более того дополнительные материалы 7тыс а также 8 тыс анастезиолог.
Операцию по словам хирурга,он же и заведует о делом брюшной области,Васильев,операция длилась около 12часов, и так же с его слов,операция прошла хорошо,была удалена опухаль и почищенны лимфоузлы. Сказал приехать на обследование через 3 месяца.
Через 2 недели с хорошей выпиской нас выписали домой,но в последний день нашего нахождения в больнице,онколог Сикачев Сергей Сергеевич отправил нас на повторное МРТ и КТ,результат нам не отдали и сказали все хорошо.
Через 3 дня у мамы начало покрываться тело шишками и мучить ужасные боли.
По звонку Сикачев не говорил причину появления таких симптомов, сказал перезвонить завтра. На следующий день он сказал что у мамы уже 4 стадия меланомы и метастазы были уже везде и химию делать отказался.
Так что хочу сказать огромное спасибо этим гнидам за то,что сломали человеческую жизнь,и оплатили мы более 150 тысяч. Советую туда не обращаться.
Национальный Институт Рака
Національний інститут раку України (НІР) – це клінічний та дослідницький міжнародно-акредитований онкологічний центр, що є невід’ємною частиною спеціалізованої, висококваліфікованої медичної допомоги в Україні. НІР охоплює всі аспекти контролю за онкологічними захворюваннями: профілактика, скринінг, лікування та наукові дослідження. НІР проводить дослідження на базовому, трансляційному та клінічному рівнях, що в кінцевому підсумку,... подробнее

Рейтинг 3.5 из 5 на основании 1770 отзывов
Адрес: Київ, вулиця Михайла Ломоносова, 33/43
Телефон: 044 257 9315
Клиники
Евмакс, медицинский центр
Евмакс, медицинский центр

Рейтинг: 4.2
46 отзывов
Стоматология Astra Dent
Стоматология Astra Dent

Рейтинг: 3.2
514 отзывов
Клиника "Добрый прогноз"
Клиника "Добрый прогноз"

Рейтинг: 3.9
158 отзывов
Стоматология Клуб 32
Стоматология Клуб 32

Рейтинг: 4.8
11 отзывов
Інститут серця (Институт сердца)
Інститут серця (Институт сердца)

Рейтинг: 2.2
11 отзывов
Bogomolets Clinic
Bogomolets Clinic

Рейтинг: 4.9
255 отзывов
Клиника Оберіг
Клиника Оберіг

Рейтинг: 4.6
379 отзывов
СантаЛен
СантаЛен

Рейтинг: 4.4
539 отзывов